Uyku+

Uygulama açıklaması: 

Uykusuz gecelerle ve yaygaracı bebeklerle vedalaşın. Beyaz Ses ve Derin Uyku Sesleri, sakinleştirici ve rahatlatıcı seslerle sizi ya da çocuğunuzu yatıştırıp uykuya dalmanızı sağlar. Uygulamayı hemen indirin ve bu gece bebekler gibi uyuyun.
Beyaz Ses ve Derin Uyku Sesleri: İstenmeyen sesleri engelleyerek Uykuya dalmayı sağlayan bir ortam yaratarak Sakinleşmenize ve yatışmanıza yardımcı olarak YETİŞKİNLERİN uyumasına yardımcı olur.
Beyaz Ses ve Derin Uyku Sesleri: Bebeğin anne karnında duyduğu "vızıltı" sesinin benzerini çıkararak Uykuya dalmayı sağlayan bir ortam yaratarak Sakinleşme refleksiyle iletişime geçip uyku süresini uzatarak Dışarıdan gelen, bebeğin uyanmasına sebep olabilecek gürültüleri engelleyerek Yeni bir ortamda bile bebeğin kendini güvende hissetmesini sağlayacak tanıdık bir rutin yaratarak BEBEKLERİN uyumasına yardımcı olur.
Beyaz Ses ve Derin Uyku Sesleri: Dışarıdan gelen seslerle dikkatinizin dağılmasını engelleyip, içinde rahatlıkla konsantre olabileceğiniz bir koza yaratması sayesinde odaklanma gücünüzü ve yaratıcılığınızı geliştirerek, ÇALIŞMANIZA yardımcı olur.
Kullananlara hoşçakal üçüncü fincan kahve, merhaba tatlı rüyalar dedirten bu "büyüleyici" uygulamayı deneyin!
Beyaz Ses ve Derin Uyku Sesleri'nin içinde yer alan sesler: Klima Hava Filtresi Pervane Shush (Shhh) Giysi Kurutucu Saç Kurutma Makinesi Süpürge Uçak Kabini Yağmurda Sürüş Sis Düdüğü Kalp Atışı Ana Rahmi Kuşlar ve Çanlar Mırlayan Kedi Cırcır Böceği Vakvaklayan Kurbağalar Hafif Şiddette Yağmur Orta Şiddette Yağmur Çadırın Üstüne Yağan Yağmur Uzaklardan Duyulan Gök Gürültüsü Yankılanan Gök Gürültüsü Okyanus Dalgaları Kış Rüzgarı Ateş Uğultusu Kahverengi Ses Pembe Ses Beyaz Ses 23 farklı doğa ve hayvan sesinin yer aldığı Doğa Sesleri Paketi
Uygulama İçi Satın Alma seçeneği ile standart white noise'i bir adım öteye taşıyın. İlk 8 ses stereofonik olarak kaydedilmesi sayesinde gelişmiş 3 boyutlu stereo sese sahiptir. Alaca Karanlıkta Orman Orman Deresi Kurbağa Korosu Okyanus Fırtınası Kayalara Çarpan Dalgalar Arka Bahçeye Yağan Hafif Yağmur Arka Bahçeye Yağan Sağanak Yağmur Orman Kuşları Kuşlar Taşan Göl Dalgaları Güçlü Okyanus Dalgaları Kumsalda Martılar Yakından Gelen Gök Gürültüsü Dere Şırıltısı Tatlı Akarsu Akan Dere Nehir Akarsu(Uzak) Akarsu(Yakın) Şehir Rüzgarı Kamp Ateşi Ateş Çıtırtısı
Özellikler:
3D Touch özelliğiyle ya da doğrudan uygulamayı açarak favori seslerinizi dinlemeye başlayın
Bugün Butonu'nda en son çaldığınız sesleri görün
Kusursuz Çalma Döngüsü
Sesler arasında geçiş yapın
Arka planda çalabilme özelliği
24 renk temasından birini seçin
AirPlay desteği
Reklamsız Abonelik Koşulları: premium yıllık abonelik tutarı 319,99 TL TRY 'dır, mevcut dönem sona ermeden en az 24 saat önce Hesap Ayarlarından kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenir. Ödeme için iTunes hesabınız ücretlendirilir.
Gizlilik Politikası: https://kitefaster.com/privacy-policy-mobile/ Koşullar: https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/dev/stdeula/

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile erişilebilir olarak kullanılıyor. Erişilebilir kullanım ipuçlarını aşağıya alıyorum.
1. Anasayfada bulunan ses kategorileri başlıklara ayrılmış durumda. Navigasyon çok zor değil, fakat VoiceOver ile küçük stabilite sorunları var. Ek olarak karışıma eklenen parçayı karışımdan çıkarmak için tekrar o parçayı bulmak gerekiyor.
2. Sesleri çalmak için çift dokunmak yeterli olsada, duraklatmak için sihirli dokunuş veya kilit ekranı kontrollerini kullanmak gerekiyor. Burada da küçük arayüz rahatsızlıkları mevcut.

uygulama yorumu

yine oldukça basit bir uyku/rahatlama uygulaması. Arayüzü fena sayılmaz ve ses bankası yeteri kadar geniş. Fakat o abonelik ücretini hakedecek bir şey yapmadığı da açık. Tabi tüm bunları yastığa kafasını koyduktan sonra en geç 5 dakikada uykuya dalan biri söylüyor.

Uygulama kategorisi: 

Sağlık

Uygulama erişilebilir mi?: 

Kullanılabilir durumda

Düğme etiketleri: 

Bazı butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz