PDF expert

Uygulama açıklaması: 

PDF expert, çok güçlü özelliklerle donatılmış bir pdf aracıdır. Uygulama bir PDF aracının sahip olması gereken tüm özellikleri etkileyici, kullanışlı ve sezgisel bir arayüz ile sunmaktadır.
Özellikler:
Okuma özellikleri:
PDF dosyalarını kolayca açın: PDF dosyalarınızı iOS ve iPADOS cihazlarınızdan, Cloud sunucularından, dosyalar uygulaması desteğine sahip her hangi bir konumdan, bilgisayarınızdan, üçüncü parti uygulamalardan ve e-postadan kolayca içe aktarın.
**PDF dosyalarınızı dilediğiniz biçimde görüntüleyin ve aradığınızı bulun: tam metin araması, kaydırma ve yakınlaştırmayı kullanarak PDF dosyalarınızı rahatça görüntüleyin.
**sayfa kaydırma modları arasında geçiş yapın: tek sayfa ve sürekli kaydırma modları arasında geçiş yaparak sayfa geçişini özelleştirin.
**metinden sese özelliğini kullanın: PDF dosyalarını yerleşik ses sentezleyiciler yardımıyla okuyun.
Vurgulama özellikleri:
**güçlü Vurgu araçlarını kullanın: PDF expert uygulamasının sunduğu güçlü altını çizme araçlarıyla kitap ve belgelerinizdeki önemli noktaları belirgin hale getirin. Altı çizili, üstü çizili vs.. standart burgu araçları desteklenir.
**çizim araçlarını kullanın: apple pencil veya parmağınızla PDF dosyalarınız üzerinde çizimler yapın; notlar alın ve vurgulayın.
Bulut özellikleri:
Bulut servisleriyle çalışın: google drive, dropbox, oneDrive vs.. bulut hizmetlerini kullanın. Belgelerinizi bu servislerden yükleyin veya senkronize edin.
Not alma özellikleri:
**PDF dosyalarınıza yorum ekleyin: yapışkan notlar ve çizim araçlarını kullanarak PDF belgelerinize yorum ekleyin.
**yer imlerini kullanın: PDF dosyalarınızda navigasyonu kolaylaştırmak için önemli gördüğünüz bölümlere yer işareti ekleyin.
Form özellikleri
**formlarla çalışın: acrobat ile oluşturulmuş statik PDF formlarıyla çalışın.
**radyo düğmeleri ve onay kutuları gibi standart form elementlerini rahatça değiştirin ve hazırlanmış etkileşimli formları hızlıca doldurun.
PDF düzenleme özellikleri:
**PDF metnini düzenleyin: PDF dosyalarınızdaki metinleri yeniden düzenleyin; yazıtipi ve boyutunu ayarlayın.
**görüntülerle çalışın: PDF dosyalarınızdaki resimleri yeniden boyutlandırın ve düzenleyin, dosyanıza görüntü ekleyin ve görsellerin konumlarını yapılandırın.
**belgelerinizi imzalayın: sözleşme ve anlaşmalarınızı e-imzanızı kullanarak imzalayın ve imzalarınızı tüm cihazlarınızda senkronize edin.
**sayfaları organize edin: PDF dosyalarınızdaki sayfaları yeniden sıralayın ve döndürün.
**köprüleri kullanın: PDF sayfalarını birbirlerine bağlamak veya web sayfalarına gitmek için dosyalarınıza linkler ekleyin.
**uygulamayı yetkisiz erişimden koruyun: parola kullanarak uygulama ve dosyalarınıza erişimi kısıtlayın.

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile oldukça sorunlu maalesef. Pdf dosyalarını verimli biçimde okumak ve vurgulamak olanaksız.

uygulama yorumu

çok popüler bir PDF aracı, ama maalesef erişilebilir değil.

Uygulama kategorisi: 

Üretkenlik

Uygulama erişilebilir mi?: 

Kullanılamaz durumda

Düğme etiketleri: 

Bazı butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz