Neoldu

Uygulama açıklaması: 

İSTER ONLİNE, İSTER UÇAK MODUNDA HABER! NeOldu.com Sosyal İçerik ve Haber Platformu Uygulaması Uçak Modu Özelliğiyle Dünyada Bir İlki Hayata Geçiriyor! Son dakika haberler, anlık gelişmeler, web tv haberleri, sosyal içerikler, tüm gazeteler ve daha fazlası... DÜNYADA BİR İLK! Ne Oldu Medya Uygulaması ‘’Uçak modunda haber oku!’’ özelliği ile bir ilki gerçekleştiriyor. Ne Oldu haberin bu uygulaması sayesinde haberleri, son dakika gelişmeleri, gazete manşetlerini online olarak takip edebildiğiniz gibi uçakta, metroda kısacası veri akışının olmadığı her yerde internet haberlerinin keyfini kolayca çıkarabilirsiniz. Artık uçakta sıkılmak yok. Uçak modunda internet haberlerini takip edebilirsiniz. Metroda telefonunuz mu çekmiyor? Neoldu.com Haber Uygulaması sayesinde uçak modunda metroda da haberlerimizi okuyabilirsiniz. Üstelik uygulamanın bu özelliğini kullanmanız için telefonunuzun uçak modunda olması zorunluluğu yok. WİFİ olan yerlerde haberleri uygulamanız sayesinde yükleyebilir böylece her ortamda internet paketinizden harcamadan gündemi takip edebilirsiniz. Gündemde neoldu sorusuna alacağınız tüm cevaplar ve öne çıkan haberler ile son dakika gelişmeler....

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile sorunlu bir kullanıcı deneyimi veriyor. Bağlantıların tetiklenmesinde ciddi erişilebilirlik problemleri yaşanıyor.

uygulama yorumu

"onedio" tarzında feci agresif ve çöp içerikli bir sosyal içerik portalı daha. Üstelik kullanımı da VoiceOver ile pek rahat sayılmaz.

Uygulama kategorisi: 

Haberler

Uygulama erişilebilir mi?: 

Kullanmak gerçekten zor

Düğme etiketleri: 

Bazı butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz