habit with henry

Uygulama açıklaması: 

henry hayatınızı daha düzenli yaşamanız için burada! habit with henry basit ve kullanışlı bir alışkanlık takip uygulamasıdır. uygulama her gün tamamlayarak sağlamlaştıracağınız yeni alışkanlıklar edinmenize yardımcı olur; bir alışkanlık edinmenin altında yatan psikolojiyi anlamanızı sağlar; sağdadığı widget desteği ile alışkanlıklarınızı ana ekrandan takip etmenizi olanaklı kılar ve alışkanlıklarınızı analiz etmenizi kolaylaştıracak istatistikler sunar.

erişilebilirlik notları

uygulama alışkanlık geçmişini tutan takvimdeki navigasyon sorunları ve istatistik tablosundaki sezgisellik sorunlarını saymazsak erişilebilir. yani, alışkanlık geçmişini görüp analiz etmek VoiceOver ile problemli. bununla beraber, alışkanlık oluşturmak ve bunları gün gün tamamlamak gibi standart işlevler erişilebilir çalışıyor.

uygulama yorumu

çok basit bir araç. bir noktaya kadar da erişilebilir. fakat yukarıya aldığımız erişilebilirlik kusurları bir alışkanlık takip uygulaması için tolere edilmesi zor problemler. sonuç olarak, az sayıda olmakla beraber erişilebilir alternatifler bulunduğunu da göz önünde tutarak uygulamayı önermiyorum.

Uygulama kategorisi: 

Üretkenlik

Uygulama erişilebilir mi?: 

Kullanılabilir durumda

Düğme etiketleri: 

Tüm butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretli