Fluentu

Uygulama açıklaması: 

Fluentu, dil öğrenmeyi kendisi için keyifli hale getirmek isteyen kişiler için ideal bir çözümdür. Uygulama, sıkıcı ders kitaplarının ve dilbilgisi ayrıntılarının aksine sizi öğrenmek istediğiniz dilin gerçek dünyasına davet eder. Fluentu ile seviyenize uygun videoları alt yazılarıyla birlikte izler, videolarda geçen kelimeleri öğrenir ve kendinizi sınamak için quizleri çözebilirsiniz.
Fluentu ile ingilizce, fransızca, almanca, italyanca, ispanyolca, çince, korece, japonca ve rusça okuma, konuşma ve dinleme becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Her seviyede konulara göre özenle ayrılmış videolar, videolara eşlik eden alt yazılar, videolarda geçen kelimelere dokunarak anlamlarını öğrenebilme, oluşturulmuş kelime kartlarına göz atma ve konuyu pekiştirmek için sınavlara katılma. Tüm bu yolları bir arada kullanarak siz de dil öğrenmeyi kendiniz için zevkli bir uğraş kılabilirsiniz.
Fluentu, dil öğrenmeyi sıkıcı kitapların dar kalıplarından çıkarıyor ve gerçek hayattan alınmış interaktif videolarla gerçekçi bir biçime sokuyor. Bu sayede dil öğrenme motivasyonunuzu kaybetmeden çalışmaya devam edebiliyorsunuz.
Fluentu sizi dinleme için ayrı, kelime kartları için ayrı uygulamalar kullanma külfetinden de kurtarır. Aradığınız tüm öğrenme araçları fluentu ile bir aradadır. Böylece öğrenme aktivitenizi planlarken daha az zaman kaybeder ve doğrudan çalışmaya daha çok zaman ayırabilirsiniz.

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile oldukça sorunlu maalesef. Ders içeriğinde bulun

uygulama yorumu

hem arayüz olarak, hem de video içeriği bakımından çok başarılı bir çözüm. Fakat erişilebilir kullanılamadığından önermem mümkün değil.

Uygulama kategorisi: 

Eğitim

Uygulama erişilebilir mi?: 

Kullanılamaz durumda

Düğme etiketleri: 

Bazı butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz