Dark noise

Uygulama açıklaması: 

Dark noise, sunduğu kırktan fazla rahatlatıcı ortam sesi ile rahatlamanıza, gevşemenize ve uyumanıza yardımcı olan basit ve işlevsel bir araçtır. Dikkat çekici seslerle sizi rahatlatan dark noise bununla da kalmaz, sesleri karıştırarak kendi mikslerinizi oluşturmanızı da mümkün kılar.
Dark noise uygulamasıyla bir rahatlama seansı başlatmak çok kolay ve alternatiflidir. Dark noise ortam seslerinizi siri ve homepod kullanarak hızlıca başlatabileceğiniz gibi, ana ekran bağlamsal menüsünü de kullanmanız mümkündür. Böylece başka şeylerle ilgilenirken bile rahatlama seansınıza devam edebilecek ve bölünmeyeceksiniz.
Dark noise uygulamasıyla kendi ortam sesi mikslerinizi oluşturabilir, kaydedebilir ve daha sonra kullanabilirsiniz. Ek olarak,
, uku zamanlayıcı özelliğiyle ortam sesinin oynatılacağı süreyi de sınırlayabilirsiniz.
Dark noise basit bir arayüze, işlevsel ama sade anlaşılır özelliklere ve göz alıcı simgelere sahiptir. Uygulamayı kullanmak için tek seferlik bir ücret öder ve daha sonra arkanıza bakmazsınız.

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile erişilebilir durumdadır.

uygulama yorumu

bu ve daha önce tanıttığımız benzer uygulamalar iOS 15 ile gelecek olan yerleşik arkaplan sesleri özelliğinden sonra eski popülaritelerini kaybedeceklerdir. Fakat dark noise uygulamasını tek bir ödeme ile çalışması, yerleşik iOS teknolojilerine entegre olması ve basit arayüzü ile beğendiğimi söylemeliyim.

Uygulama kategorisi: 

Sağlık

Uygulama erişilebilir mi?: 

Tamamen erişilebilir

Düğme etiketleri: 

Tüm butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretli