Coursera

Uygulama açıklaması: 

Dünyanın önde gelen üniversiteleri be endüstri devlerinin sunduğu profesyonel kurslarla kariyerinizi ve becerilerinizi geliştirinn; online olarak üniversite kalitesinde eğitimler alın ve eğitimlerin sonunda sertifika edinin. Coursera, profesyonel ve üniversite kalitesine yaklaşan bir eğitim deneyimini çevrimiçi öğrenme olanaklarıyla bir araya getiren harika bir çözümdür. Coursera ile şunları yapabilirsiniz:
**dünyaca ünlü üniversiteler ve endüstri devlerinin sertifikalı eğitimlerine kaydolun: programlamadan matematiğe, dil eğitiminden pazarlamaya, sosyal bilimlerden yönetim bilimlerine kadar onlarca farklı kategorideki binlerce kaliteli eğitime esnek ve görece düşük maliyetlerle kaydolun; tamamladığınız eğitimleri sertifikayla belgeleyin ve iş hayatında ve kişisel alanda ihtiyaç duyduğunuz becerileri edinme yolunda ilk adımı atın.
**eğitimde sınırları kaldırın: Coursera ile, dünyanın neresinde olursanız olun eğitimlere kaydolabilir, ders ve ödevlerinizi dilediğiniz zaman aralığında tamamlayabilir ve derslerinize günün 24 saati çalışabilirsiniz. Bu sayede klasik eğitim yöntemlerindeki zaman ve mekan kısıtlamalarından kurtulursunuz.
**esnek ve anlaşılabilir eğitim seçenekleri arasından seçin: Coursera'da tek bir kurstan çoklu kurslara ve farklı sertifika programlarına dahil daha profesyonel kurslara kaydolabilir; sertifikalı öğrenme veya ücretsiz takip olanakları arasında esnek biçimde ve bütçenize uygun tercihler yapabilirsiniz.
**Coursera kurslarını keşfedin: işletme, finans, muhasebe, programlama dilleri, veri bilimi, makina öğrenmesi, kimya, beslenme, istatistik, sosyal bilimler, matematik, dil ve çok daha fazla kategori arasında derinleşmek istediğiniz alandaki kursları keşfedin.

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile erişilebilir durumda

uygulama yorumu

eğitim materyallerinde açık erişilebilirlik kusurları var tabi, ama mooc dünyasının en kaliteli içeriklerini sundukları da bir gerçek. Kesinlikle öneriyorum. Bununla birlikte, fiyatlar türkiye şartlarına göre pahalı ve materyal erişilebilirlik sorunları sebebiyle ciddi eğitimler 1 ayda tamamlanabilir gibi de durmuyor. Bu sebeple maliyet artıyor. Ek olarak, bizim gibi ülkeler için indirim politikaları mevcut, talebinizi takip eden 15 gün içinde bir cevap alıyorsunuz.

Uygulama kategorisi: 

Eğitim

Uygulama erişilebilir mi?: 

Tamamen erişilebilir

Düğme etiketleri: 

Tüm butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz