AirDrive

Uygulama açıklaması: 

iOS ve iPADOS cihazınızı taşınabilir sürücü gibi kullanmaya ne dersiniz? AirDrive ile fotoğraflarınızı, videolarınızı, müziklerinizi, belgelerinizi ve her tip dosyanızı hareket halindeyken görüntüleyin ve paylaşın. Apple cihazlarınızı iTunes kullanmak zorunda olmaksızın diğer cihazlara bağlayın ve kolaylıkla dosya alışverişi yapın. Kablo yok! Extra bir yazılım yok! İhtiyacınız olan tek şey bir wifi bağlantısı. AirDrive ile can sıkıcı kısıtlamalarla veya zevksiz arayüz ve kablolarla uğraşmak zorunda kalmadan arkadaşlarınızla dosya ve fotoğraf paylaşabilecek; webden dosya indirerek cihazınıza kaydedebilecek ve tüm içeriğinizi güvenli bir biçimde saklayarak yetkisiz erişimden koruyabileceksiniz. AirDrive, wifi sunucu özelliklerini temel dosya yöneticisi fonksiyonlarıyla birleştirerek dosya alışverişi ve yönetimini oldukça kolaylaştırıyor.
Özellikler:
**fotoğraf arşivinizden içe aktarın: fotoğraf arşivinizden seçtiğiniz fotoğrafları veya bir grup içeriği bir kaç dokunuşla AirDrive uygulamasına ekleyin.
**müzik arşivinizden içe aktarın: müzik arşivinizdeki parçalardan dilediğinizi airDrive kitaplığınıza ekleyin.
**üçüncü parti uygulamalardan içe aktarın: e-posta eklerinden dosya yöneticilerine, dosya editörlerinden Cloud uygulamalarına, medya oynatıcılardan fotoğraf editörlerine kadar; iOS paylaşma desteği veren diğer tüm uygulamalardan AirDrive'e dosya ekleyin.
**iOS ve iPADOS cihazınızı wifi sürücü gibi kullanın: iOS ve iPADOS cihazınızı tıpkı bir ağ sürücüsü gibi yapılandırarak arkadaşlarınız ve aynı ağdaki diğer cihazlarınızla dosya alışverişi yapın. diğer cihazlarda tek bir url üzerinden veya standart dosya yöneticileriyle dosya transferi yapmak mümkün olacaktır. Bu sayede, aynı ağdaki diğer cihazlardan dosya almak ve göndermek oldukça kolaylaşacaktır.
**airDrive arşivinizi organize edin: klasörler yardımıyla airDrive üzerinde bulunan dosyalarınızı organize edin.
**webden indirin: web üzerinde gördüğünüz dosyaları airDrive'e kaydetmek için indirin.
**uygulamayı koruyun: airDrive üzerindeki tüm içeriğinizi belirlediğiniz bir parola ve touchID/faceID yardımıyla yetkisiz erişimden koruyun.

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile erişilebilir durumda. İşlevleri tetikleyebilmek için ekranın en başındaki "menü" butonuna dokunmak gerektiğini aklınızdan çıkarmayın.

uygulama yorumu

bu ve benzer uygulamaların devri çoktan kapandı diyebilirim. Kaldı ki, ağ içinde dosya paylaşmanın çok çeşitli ve daha yerleşik onlarca pratik yolu var. Bununla birlikte, uygulamanın açıklamada anlatılan işlevleri yerine getirirken sorun yaşatmadığını da eklemeliyim.

Uygulama kategorisi: 

Üretkenlik

Uygulama erişilebilir mi?: 

Tamamen erişilebilir

Düğme etiketleri: 

Tüm butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretli