Uygulama dizini

VoScreen

Wharton Business School (USA) - Reimagine Education 2016, En İyi Eğitim Uygulaması Üçüncülük Ödülü
•Voscreen ücretsiz bir İngilizce öğrenme ve geliştirme platformudur.
•Film, müzik videosu, belgesel veya çizgi film izleyerek İngilizce öğrenin.
•Voscreen size kısa videolar izleterek İngilizce öğrenim sürecinizi kolay ve eğlenceli hale getirir. Yabancı dil öğrenme sürecinizi hızlandırır.
•Yabancı dil öğrenirken motivasyonunuzu arttırır, doğal öğrenme süreci sağlar.

HiNative

HiNative dil öğrenenler için bir soru ve cevap topluluğudur. Soru sor ve dil öğrenimini geliştirmek için yerlilerle konuş!
-Ses yüklemeleri:
Telaffuzunun doğru olup olmadığını bilmek ister misin? Bir dildeki spesifik bir aksana mı meraklısın? Yaklaşan gezin için ilgin dışındaki bir dilde çabuk ifadelere mi ihtiyacın var? Şimdi bu mümkün! Kendi sesinle sor ve cevap ver! Dünya seni duysun!
-Önceden belirlenmiş soru formatları:

Zargan

Popüler sözlük sitesi zargan.com'un resmi ve ücretsiz iOS uygulaması.

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile temel seviyede de olsa kullanılabilir durumda. Ancak arayüz mobil web sitesinin kötü bir biçimde uyarlanmasından ibaret. Bu haliyle navigasyon çok keyifsiz ve işlev bakımından kısıtlı.

uygulama yorumu

zargan, içerik bakımından en beğendiğim ingilizce türkçe sözlük. Fakat uygulaması bu haliyle çok kötü ve kullanışsız. Üstelik üç yılı aşkın süredir de güncelleme almamış. Sonuç olarak önermiyorum maalesef.

Discord

Merhabalar.
Bugün sizlere Yeni Yazımızda Discord Nasıl Kullanılır? Nasıl Sunucu Açılır? Sesli Kanallar Nasıl Oluşturulur veya Nasıl silinir? Metin kanalları ile Sesli kanalların arasındaki Farklar nelerdir? Roller nelerdir? Kanalların İzinleri Nasıl Değiştirilir? Kullanıcılara Nasıl roller atanabilir? gibi soruların cevabını buradan yazacağız.
Her ne kadar Discord Oyuncular İçin de kullanılsa da Görme engelliler de Bu uygulamayı kullanabilir.
Uygulamayı App Store'dan indirdikten sonra Aç düğmesine çift dokunarak Uygulamayı açacaktır.

Neoldu

İSTER ONLİNE, İSTER UÇAK MODUNDA HABER! NeOldu.com Sosyal İçerik ve Haber Platformu Uygulaması Uçak Modu Özelliğiyle Dünyada Bir İlki Hayata Geçiriyor! Son dakika haberler, anlık gelişmeler, web tv haberleri, sosyal içerikler, tüm gazeteler ve daha fazlası... DÜNYADA BİR İLK! Ne Oldu Medya Uygulaması ‘’Uçak modunda haber oku!’’ özelliği ile bir ilki gerçekleştiriyor.

iPass Safe

iOS cihazlarınızda kullanmak için gelişmiş aynı zamanda kullanıcı dostu bir parola yöneticisi mi arıyorsunuz? Öyleyse iPassSafe ile tanışmanın zamanı geldi? Not: eğer bir iPAD sahibiyseniz evrensel iPass Safe+ uygulamasına bakabilirsiniz.

E-nabız

E-Nabız, sağlık tesislerinden toplanan kişisel sağlık verilerine, vatandaşların ve vatandaşların yetkilendirdiği yakınlarının ve hekimlerin, internet ve mobil cihazlar üzerinden erişebilecekleri bir uygulamadır. E-Nabız’da bulunan sağlık bilgileri, sistemin devreye alınmasından itibaren hastalıklarınızla ilgili konulan teşhislerin, yaptırılan tahlillerin, çekimi yapılan tıbbi görüntülerin, yazılan ilaçların, aşıların, tespit edilen alerji ve benzeri bilgilerin sağlık hizmeti alınan sağlık kuruluşları tarafından elektronik ortamda e-Nabız sistemine gönderilmesi ile oluşmaktadır.

Zoom cloud meetings

Zoom, dünyanın dört bir yanında yüzmilyonlarca kullanıcının iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için kullandıkları pazar lideri bir uygulamadır. İş toplantıları, eğitim ve seminerler, kişisel amaçlı sohbetler ve çok daha fazlası için zoom kullanabilirsiniz. Nasıl mı? Ücretsiz zoom uygulamasını cihazınıza indirin; yeni bir toplantı başlatın veya varolan bir toplantıya katılın. İşte bu kadar? Ama elbet çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Bright guide messenger

Bright guide, özellikle VoiceOver uyumu ön plana alınarak tasarlanmış kullanışlı bir telegram istemcisidir. Uygulamayı kullanarak telegram kişilerinize sesli ve yazılı mesajlar ile dosya ve fotoğraflar gönderip alabilir; favori kanallarınıza abone olarak gönderileri takip edebilir, telegram gruplarına katılarak grup yazışmalarına dahil olabilir; kısacası en temel telegram özelliklerinden erişilebilir biçimde faydalanabilirsiniz.

Dict box

Dict box, elliden fazla dilde cebinizdeki sözlük uygulamasıdır. Dict box ile internet bağlantısına ihtiyaç duymadan kelime ve cümle çevirisi yapabilir; kelimelerin telaffuzlarını dinleyebilir; resimli sözlük ve kelime hatırlatıcı gibi özellikler yardımıyla kelime öğrenme rutininizi kolaylaştırabilir, web tarayıcılar ve diğer uygulamalardan doğrudan çeviri yapabilir ve çok daha fazla özelliğe kullanımı kolay bir arayüz altında erişebilirsiniz.

Sayfalar

Uygulama dizini beslemesine abone olun.