Podcast

EngelsizApple Podcast sayfasına hoş geldiniz!
Bu sayfada kullanıcılarımız tarafından hazırlanan sesli içerikleri bulabilir, Podcast'lara mobil cihazınız ya da bilgisayarınızda bulunan iTunes benzeri herhangi bir Podcast yakalama yazılımıyla abone olabilir, isterseniz dosyaları daha sonra dinlemek üzere hemen indirebilirsiniz.
Unutmayın, EngelsizApple yalnızca kullanıcılarının desteğiyle yayın hayatını sürdürmektedir. Dilerseniz siz de bir Podcast yükleyerek destek olabilirsiniz.

mac os üzerinde voicedream kitap uygulamasına genel bir bakış

işte nihayet iphone ve ipad cihazlarımızda kullandığımız voicedream kitap uygulaması mac os bilgisayarlara da geldi fakat nihayet diyemeyeceğim. Çünki uygulamayı sürekli kullanmak için aylık abonelik istiyor bu da yıllık 1150 gibi bir fiyata tekabül ediyor be hey kardeşim madem uygulama yaptın ama bari cüzi bir ücretle 1 kerelik ücret alsaydın da uygulamayı rahat kullansaydık. bu potcastımızda mac üzerinde voicedream uygulamasının artı ve eksi yönlerine değineceğim voice dream uygulamasının diğer uygulamalardan farkı kitabı sanki ses dosyasıymış gibi oynatabilmenizdir.

dosya yönetim uygulamaları bölüm 2 ipad iphone üzerinde dosyalar uygulaması ve phone driver

bu bölümde ipad üzerine tip c olan flash'ımı takacak dosyalar uygulamasından flash üzerindeki dosyalarımı görüntüleyeceğim. ayrıca phone driver isimli dosya yönetim uygulamasına nasıl dosya atıldığını, bilgisayar web tarayıcısı üzerinden ipad üzerine phone driver aracılığıyla nasıl dosya yüklendiğini, yüklenen dosyaların nasıl silindiğini hep beraber dinleyeceğiz.

ipad mini genel değerlendirme ve kısa bir deneyim

evet ipad mini kutu açılışından sonra ipad mini hakkında genel bir değerlenme yapıp bir görmeengelli ipad cihazında neler yapabilir mac ve ipad cihazlarındaki evrensel kontrol konularına değineceğim.

ipad mini 6. nesil kutu açılışı ve ipad miniye genel bir bakış

merhabalar bu potcastımda yeni edindiğim ipad mini cihazım hakkında bilgiler vereceğim ipad mini kutu açılışı yapacak ve ipad mini hakkında genel değerlendirmelerde bulunacağım ipad mini 6. nesil 8.3 inc boyutunda bendeki version wifi 256 gb uzay grisi modelidir.

39 office uygulamaları bölüm 2 sunularla çalışma microsoft powerpoint

merhabalar bu bölümde offis uygulamalarının 2. aşaması olan sunularla çalışacağız. bu bölümde mac üzerinde Microsoft Office Powerpoint uygulamasını inceleyeceğiz. Powerpoint üzerinde slide oluşturma, kaydetme ve silme ppt-pptx gibi dosyalardan slide oynatma işlenmiştir iyi dinlemeler.

mac aksesuarlarına genel bir bakış magic keyboard ve magic trackpad incelemeleri

bu eğitimde mac eğitimlerine mola verip mac aksesuarlarını inceleyeceğiz bu potcastımızda mac aksesuarlarından olmazsa olmaz magic keyboard ve magic trackpad inceleyeceğiz. magic keyboard, adından da anlaşılacağı gibi mac'in masa üstü klavyesidir ister mac bilgisayarınıza ister iphone ve ipadınıza bağlayıp uygulama kullanım ve yazma deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. örneğin siz magic keyboardınızı macbook'unuza bağlayın macınız masada dursun siz keyboard ve trackpadınızla kanepenize oturun ister ödev yapın ister yazı yazın ders çalışın mükemmel ikilinin keyfini çıkarın.

Apple Watch bölüm 2, temel watchOS arayüzü ve Apple Watch ayarları

Bu bölümde, Apple Watch kullanımıyla ilgili en temel bilgileri verdikten sonra VoiceOver hareketlerine ve sonrasında da detaylı bir şekilde Apple Watch ayarlarına bakıyoruz.
Not: Düşme algılama özelliği ile ilgili daha fazla bilgi için buraya, acil SOS hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.

Sayfalar