Ürün incelemeleri

iPhone sıfırlamak hakkında deneyimlerim

Merhaba, iPhone’da önemli bir sorunla karşılaştıysanız ve iPhone’la yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız iPhone'unuzu sıfırlamak sizin için bir çözüm olabilir. Eğer böyle bir çözüm bulduysanız beraber gelin iPhone’un nasıl sıfırlanabileceğine yakından bakalım.

Baslarıyla öne çıkan bluetooth hoparlör, Philips Bt110 Piksel Pop ve fiyat performans ürünü olarak lanse edilen. Jbl Go karşılaştırması

Öncelikle teknik özelliklere ufaktan bir bakalım. Bt110 4w çıkış gücüyle gelirken Jbl go bizlere 3w çıkış gücü sunuyor. Açıkçası bunun farkı çok ta hissedilmesede netlik konusunda Bt110un artıları farkediliyor. Ayrıca Bt110ın sıçrama, damlama ve sıvı temasına dayanıklı IPX4 sertifikasıyla gelmesi de büyük avantaj. Bunun yanında Jbl go 5 saat batarya ömrü vaadederken batarya oranı Bt110da 8 saat. Boyutlara bakacak olursak. Jbl go biraz daha küçük olmasına rağmen bana göre cihazların boyutları tercih yaparken göz önünde bulundurulacak kadar farklı değil.

Logitech - K810 bluetooth klavye incelemesiBluetooth Illuminated Keyboard K810 - Logitech
ÖzelliklerBiraz klavyenin genel ve teknik özelliklerinden bahsedelim.


Ele yakınlık tespitiHareket sensörü, ellerinizi klavyeye yaklaştıklarında tespit eder ve yazmadığınızda güçten
tasarruf etmenize yardımcı olmak için arkadan aydınlatmayı açar/kapatır.


Bossjock studio

Uygulama açıklaması

Bu uygulama iyi bir studio deneyimi yaşamanız için biçilmiş kaftandır.
Uygulama sayesinde podcast hazırlayabilir, Tanıtımlar oluşturabilir, röpörtaj yapabilir veya ek programlar ile radyo yayını yapabilirsiniz. Bunların hepsi benim şuana kadar yaptıklarım. Uygulamayı kullanacağınız alanlar tamamen sizin hayal gücünüze kalmış.