Gizlilik ve Kullanım

EngelsizApple.com'a girmeniz veya EngelsizApple.com sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan EngelsizApple.com ve ilgili siteye bağlı tüm alan adları da dahil olmak üzere sorumlu değildir. EngelsizApple.com, sözleşmenin ihlali,  ihmal veya diğer sebepler neticesinde; yayının kesintiye uğraması, hata ve ihmal hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

EngelsizApple.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür içerik, materyal, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir bilgilendirmeye gerek duymaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler yayın anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar bu web sitesine ulaşmak için kullanılan diğer alan adları için de geçerlidir.

EngelsizApple.com, sözleşmenin ihlali, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; yayının kesintiye uğraması, hata, ihmal, diğer her türlü kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu web sitesi EngelsizApple.com‘un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. EngelsizApple.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

EngelsizApple.com'da yayınlanan tüm resim, sesli dosya, içerik ve diğer her türlü materyal içeriği oluşturan üye/kullanıcıya aittir.
EngelsizApple.com tamamiyle gönüllülük esasıyla kurulmuş olup, EngelsizApple.com'un Apple INC., Apple Retail ve Apple tarafından yönetilen/korunan, Apple'a ait ya da Apple'ın kontrolünde olan hiçbir marka, logo, şirket, kurum/kuruluşla hiçbir resmi ya da gayrı resmi bağlantısı, ilişkisi yoktur, böyle bir bağlantının varlığı iddia edilemez.


EngelsizApple.com, dilediği an bu sayfanın içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve siteyi ziyaret eden kullanıcılara bu sayfayı ziyaret etmelerini tavsiye eder.

Sitemizdeki hizmetlerden faydalanabilmek için doldurduğunuz/dolduracağınız üyelik kayıt formları, anketler, katılacağınız diğer oylamalar ve katkınızı talep edecek sayfalar sizden ad ve soyadınız, e-mail adresiniz, telefon numaranız, yaşadığınız il gibi bazı bilgiler talep etmektedir. Bu bilgiler yalnızca üyelik hizmetlerinden faydalanmanız, eğer talep ettiyseniz tarafınıza e-mail bildirimlerinin gönderilmesi gibi alanlarda kullanılır ve üçüncü şahıslarla her ne ad altında olursa olsun kesinlikle paylaşılmaz. Hesap sayfanızı ziyaret ederek bilgilerinizde dilediğiniz an değişiklik yapabilir, üyeliğinizin iptal edilmesini talep edebilirsiniz.

Her türlü sorunuz için sitemizin iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.