SuperSense

Uygulama açıklaması: 

Supersense, görme engelli kullanıcıların herhangi bir metin biçimini, para birimini veya barkodlar üzerinden ürün detaylarını bağımsız olarak okuması için yapılmış akıllı ve basit bir tarayıcı uygulamasıdır. Yapay zekanın gücü ile Supersense, neyi taramaya çalıştığınızı otomatik olarak bulur, kamerayı nasıl yönlendireceğiniz konusunda size yol gösterir ve içeriği doğru biçimde okur. Eşsiz tasarımı, görme engelli kullanıcılar için metin tarama ve okuma zamanını en aza indirir.
Supersense'in tüm özellikleri:
**Akıllı Tarayıcı: Uygulama, bir metin parçasını, uzun bir belgeyi, para birimini veya barkodu hızlı bir şekilde okumaya çalışıp çalışmadığınızı otomatik olarak algılar.
**Akıllı Rehberlik: Uygulama, kamerayı nasıl yönlendireceğiniz konusunda size rehberlik eder ve en doğru sonuçları elde etmek için en iyi acıyı bulur
**Hızlı Okuma: Arka kameranın önünde sunulan metni anında okuyun
**Doküman: Akıllı rehberlik yardımıyla daha uzun dokümanları okuyun. Metin tanındıktan sonra, tanınan metin içinde gezinmek ve diğer uygulamalarla paylaşmak için VoiceOver komutlarını kullanın.
**Para Birimi: Para birimlerini tanıma ve bir banknotun değerini duyma
**Barkod: Ürünlerin adını ve markasını ek bilgilerle birlikte duymak için barkodları tarayın
**Fotoğraf Okuma: Film rulonuzdaki fotoğraflardan metin okuyun ve keşfedin. Ayrıca, paylaşım menünüzdeki "Supersense İmage" aracını kullanarak doğrudan diğer uygulamalardan da gönderebilirsiniz.
**Okuma Geçmişi: Kısa süre önce tanınan metinde gezinip diğer uygulamalarla paylaşabilmeniz için metin tanıma geçmişinizi tek bir ekranda görüntüleyin
Çoğu özellik internet bağlantısı olmadan çalışır, böylece görme engelli veya görme engelli kullanıcı her durumda kullanabilir.
Uygulama tam VoiceOver erişilebilirlik desteğine sahiptir ve birden çok dilde kullanılabilir. Sıkıştığınız zaman, eğiticimizi her zaman Menü altında bulabilir veya bir çağrı isteyebilirsiniz.
Supersense, Boston merkezli, bir MİT-spinoff Aİ start-up'i olan Mediate tarafından geliştirilmiştir. Mediate, Ulusal Bilim Vakfı ve ABD Gazi İşleri Departmanı'nın desteğiyle yenilikçi bilgisayar görme sistemleri geliştirmektedir. Bu uygulama görme engelli insanlar için çığır açan Aİ çözümleri geliştirme misyonumuzda sadece ilk adımdır. Uygulamamız insan merkezli tasarım ilkeleri ve görme engelli kullanıcıların yardımlarıyla geliştirilmiştir. Ayrıca geliştirilme aşamasında görme engellilere yardımcı olan birçok organizasyonla ortaklık yapılmıştır.
Herhangi bir konuda yardım isterseniz, lütfen [email protected] adresinden bize e-posta gönderin. Kullanıcılarımızın fikirlerini ve geri bildirimlerini duymaktan her zaman mutluluk duyuyoruz.
Abonelik Planları: Supersense'in bazı gelişmiş özelliklere sınırlı erişimi vardır. Sınırsız erişim için abonelik planları oluşturduk. - Aylık Abonelik: $ 4,99 (veya TL karşılığı) - Yıllık Abonelik: $ 49.99 (veya TL karşılığı) - Ömür Boyu Abonelik: $ 99,99 (veya TL karşılığı) Bu abonelik planları, görme engelli kişilere muazzam değerler sağlamak için sürekli yeni özellikler geliştirmemize yardımcı oluyor. Bir abonelik satın almayı seçerseniz, ödeme satın alma onayı ile iTunes Hesabından tahsil edilecektir. Otomatik yenileme geçerli dönemin bitiminden en az 24 saat önce kapatılmadığı sürece tüm abonelik planları otomatik olarak yenilenir. Otomatik yenileme, satın alma işleminden sonra iTunes Hesap Ayarlarınıza giderek kapatılabilir. Cari dönemin bitiminden 24 saat önce hesap yenileme için ücretlendirilecektir. Ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan bölümleri, teklif edilirse, kullanıcı bir abonelik satın aldığında kaybedilecektir. Bir abonelik planı satın almayı seçmezseniz, belirlenen Supersense özelliklerini ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.
Hizmet Şartlarımızı ve Gizlilik Politikamızı buradan okuyabilirsiniz: https://mediate.tech/policies Supersense’in tadını çıkarmanızı diliyoruz!

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile tamamen erişilebilir durumdadır.

uygulama yorumu

çok potansiyelli bir araç. Şu an için eksikleri olsa da iyi yaptığı çok şey var. Bununla birlikte, bu ve benzeri yüksek görüntü işleme ve yapay zeka tabanlı uygulamaların geleceği büyük oranda Apple'ın orta ve uzun vadede geliştireceği erişilebilirlik merkezli yazılım çözümleriyle lidar tipi teknolojilere bağlı olacak. Son 2 3 yıldır çok açık bir hareketlilik olduğu anlaşılsa da çoğu özellik şimdilik deneysel bir görünüm arzediyor.

Uygulama kategorisi: 

Üretkenlik

Uygulama erişilebilir mi?: 

Tamamen erişilebilir

Düğme etiketleri: 

Tüm butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz

2 Yorum

Ynt: SuperSense

Uygulamalarla ilgili incelemelerinizi beğenerek takip etmekteyim ve faydalı buluyorum. Emeğinize sağlık.

Ynt: SuperSense

Birilerinin takip edip değerlendirmesi sevindirdi. Teşekkür ederim.