Wondershare edrawMind

Uygulama açıklaması: 

Wondershare edraw mind, iOS ve iPADOS cihazlarınızda şık ve işlevsel zihin haritaları oluşturmanızı sağlayan güçlü bir araçtır. Uygulamayı kullanarak güzel görünümlü ve ayrıntılı zihin haritaları oluşturabilirsiniz. Wondershare edrawMind Öğrenciler, iş profesyonelleri, serbest çalışanlar, yaratıcı meslek sahipleri, kısacası üzerinde durulmayı gerektiren fikirleri olan ve bunları organize etmeye ihtiyaç duyan herkez için etkili bir çözüm. Uygulamadaki şablonları kullanarak saniyeler içinde iyi tasarlanmış zihin haritaları oluşturmanız mümkün.
Bu uygulama ile:
İyi görselleştirilmiş zihin haritaları oluşturabilir,
Şablonları kullanarak pratik şekilde haritalarınızı tasarlayabilir,
Zihin haritalarınıza fikirler ekleyebilir,
Fikirleri birbirine bağlayabilir,
Zihin haritalarınızı başkalarıyla paylaşabilir,
Haritalarınızı tüm cihazlaınızda senkronize edebilir,
Zihin haritalarınızı pdf ve fotoğraf biçimlerinde dışa aktarabilirsiniz.
Wondershare edrawMind kullanmak için çok fazla sebep var! İster ödev ve çalışmanızı planlıyor olun, ister önemli bir sunum veya konuşmaya hazırlanın, ister toplantı notlarını tutun, ister sıcak bir takımda beyin fırtınası gerçekleştirin. Zihin haritaları bu tarz senaryoların altından kalkmak için en ideal yoldur. Wondershare EdrawMind ile zihin haritaları oluşturmak ve çalışmalarınızı sağlam bir hiyerarşiyle organize etmek artık çok kolay.

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile çok kısıtlı bir kullanım deneyimi sunuyor.

uygulama yorumu

daha önce de söylemiş olmalıyım, zihin haritaları görsel temsil avantajı sebebiyle çok tutuluyor; özellikle öğrenciler ve beyin fırtınası yöntemini sıklıkla kullanan takımlarca yoğun biçimde kullanılıyor. Dahası youtuberler, sık sunum yapan iş profesyonelleri gibi farklı tip insanlar da kafalarındaki taslakları somutlamak için benzer yollar kullanıyor. Tüm bunlar standart not tutma uygulamalarıyla da yapılabilir elbet. ancak, dediğim gibi zihin haritaları görsel temsil avantajı sunduğu için fikirleri çok daha iyi şematize ediyor.
Tam da bu noktada, görsel algıya yaslanan bir yöntemi erişilebilir olarak sunmayı başarabilen uygulamaları arayıp bulmak bizim için önem kazanıyor. Bu soruşturmada bir uygulamayı daha elemiş olmanın hüznünü taşıyorum...

Uygulama kategorisi: 

Üretkenlik

Uygulama erişilebilir mi?: 

Kullanmak gerçekten zor

Düğme etiketleri: 

Bazı butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz