VeryPdf Wifi Disk

Uygulama açıklaması: 

VeryPdf Wifi Disk, iOS cıhazınızı taşınabilir bir harici diske, bir ağ sürücüsüne dönüştürüyor. böylece dosyalarınızı cıhazlar arasında hızlı ve basit biçimde taşıyıp görüntüleyebiliyorsunuz. bu uygulamayla, basit bir web sayfası görünümü altından iOS cıhazınız ile diğer aygıtlarınız arasında dosya transfer edebilirsiniz. tek şart dosya paylaşacağınız cıhazların aynı ağa bağlı olmaları. izleyeceğiniz adımlar kısaca şöyle.
1. iOS cıhazınızla dosya paylaşacağınız diğer cıhazın aynı wifi ağında olduğundan emin olun.
2. uygulamayı açın ve, main WifiDisk butonuna çift dokunun.
3. sağa doğru genişleyen ekranda wifi transfer anahtarının açık konumda olduğundan emin olun.
4. eğer anahtar açık konumdaysa, hemen sağında bir ip adresi görünüyor olmalıdır "http://192.168.1.164" gibi.
5. bu ip adresini, aynı ağda olduğunuz diğer cıhazın web tarayıcısına girin. artık iOS cıhazınızdaki WifiDisk klasörünün içeriği bir web sayfası görünümünde karşınızda. işte bu kadar basit! buradan rahatça iOS cıhazınızla diğer aygıtlarınız arasında karşılıklı dosya transfer edebilirsiniz. iOS cıhazınızdaki wifiDisk klasörünün sizin harici diskiniz yada bir tür flash belleğiniz olduğunu da düşünebilirsiniz. iOS cıhazınızdaki herhangi bir dosyayı paylaşmak için WifiDisk klasörüne göndermek için ise, ilgili uygulamadaki paylaş seçeneğinden WifiDisk uygulamasını seçmeniz yeterli olacaktır.

WifiDisk uygulaması basit dosya operasyonlarını (kopyalama, silme, başka bir uygulamaya gönderme, yeniden adlandırma vs.) da desteklemektedir. bilindik dosya formatlarını uygulama içinden görüntüleyebileceğiniz gibi, diğer VeryPdf uygulamalarıyla da tümleşik şekilde çalışarak hızlıca dosyalar oluşturabbilirsiniz.

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile uyumlu biçimde kullanılmaktadır.

uygulama yorumu

uygulamayı, özellikle diğer cıhazlarına basit biçimde dosya taşımak isteyen, kompleks dosya paylaşma uygulamalarını karışık bulanlara önerebilirim. daha önce sitemizde tanıtılmış olan phone drive uygulamasıyla çalışma mantığı birebir aynı. uygulamanın gözlemlediğim tek sıkıntısı, dosyaları diğer uygulamalarla paylaşma özelliğinin stabil çalışmaması. güncellemeyle düzeltirler herhalde.

Uygulama kategorisi: 

Yardımcılar

Uygulama erişilebilir mi?: 

Tamamen erişilebilir

Düğme etiketleri: 

Tüm butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretli