tweetlogix

Uygulama açıklaması: 

güçlü ve özelleştirilebilir bir twitter istemcisi olan tweetlogix ile twitter deneyiminizi değiştirin. tweetlogix, basitliği ve filtre seçenekleriyle kullanıcıların daha verimli bir twitter deneyimi yaşamasına yardımcı olur. kullanıcıları, anahtar kelimeleri, ifadeleri, retweetleri ve istemcileri sessize alarak zaman akışınızı temiz tutun;kişisel temalarınızı oluşturun; twitter listeleriyle çalışın vs...
özellikler:
**kullanıcıları, anahtar kelime ve ifadeleri, retweetleri ve istemcileri sessize alın ve sessize aldığınız içeriği daha sonra tek hamlede görüntüleyin. uyguladığınız filtreler zaman akışınıza anında işlenir.
** kişisel renk temanızı oluşturun, temaları içe aktarın, iOS 13 karanlık mod desteğinden yararlanın.
**zaman akışınızı kronolojik olarak görün; zaman akışınızı liste ve aramaları görüntüleyecek şekilde özelleştirin; 3 DTouch ile tweetler için içerik menülerini açın; tweet içeriklerini, fotoğrafları, videoları görüntüleyin; tweetleri beğenin, retweetleeyin ve yanıtlayın; tweet eylemleri için parmak hareketlerini kullanın; standart eylemlere ek olarak tweetleri paylaşın, tweet linkini veya metnini kopyalayın, kullanıcıyı bildirin veya sessize alın, tweeti çevirin.
**tweet oluşturun; kişilerinize tweet içinde kolayca yer verin; etiket ve kişiler için otomatik tamamlama alın; tweetinize fotoğraf ve video ekleyin; tweetinize dinlediğiniz müziği ekleyin; tweetinize konum bilgisi ekleyin; tweetinizi sonra göndermek için taslaklara kaydedin; tweet zincirleri oluşturun; karakter tasarrufu için tweet içindeki linkleri kısaltın.
**liste oluşturun ve düzenleyin; listelerinizi zaman akışı olarak görüntüleyin.
**zaman akışınızda ve mesajlarınızdaki okunmamış içerikleri ayırd edin; okuduğunuz içerikleri okundu olarak işaretleyin.
**tweet linklerinizi instapaper, pocket ve pinboard'd'a kaydedin; linkleri gömülü tarayıcıda veya safari'de açın.
**kişileri ve ve tweetleri arayın; kaydedilmiş aramalarınızı kullanarak zaman akışı oluşturun.
**çoklu hesap kullanın; hesaplar arasında rahatça geçiş yapın; hesap özetlerini görün ve zaman akışlarını aynı anda yenileyin.
**kullanıcı profillerine gidin; kullanıcıların en son medyalarını ggörüntüleyin; kullanıcı istatistiklerini, konumunu, tweet trafiğini görüntüleyin; takip edin veya takibi bırakın; bloklayın veya spam olarak bildirin.
**profilinize gidin; profilinizi düzenleyin.

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile erişilebilir olarak kullanılabilmekle birlikte bir iki küçük pürüzden de bahsetmek gerekir.
1. beğenme, retweet gibi tweet eylemlerini gerçekleştiren özel parmak hareketleri VoiceOver ile çalışmıyor. ek olarak ek bir klavye kısayolu olmadığı ve tweet eylemleri rotorla da çağırılmadığından, önizlemeyi ya da tam görünümü açmak zorunda kalıyoruz.
2. sekmelerin sırasını VoiceOver ile değiştiremiyoruz. dolayısıyla varsayılan sekme dizilimini kullanmak zorundayız.

uygulama yorumu

bu uygulamanın en dikkat çeken özelliği tweet görünümünü ve ilgili kullanıcı profilini aynı ekranda gösterebilmesi. bunun dışında özellikle sekme yönetimini ve tweet oluşturma ekranını çok tutmadım. ek olarak rotor eylemleri de desteklenmediğinden basit bir rt için bile önizleme açmak gerekiyor. fakat uygulama kullanılmaz da değil. özellikle resmi twitter uygulamasına yakın bir deneyim arayan ve kullanıcı profiliyle tweet görünümünü bir arada görmek isteyen kullanıcılara önerilebilir.

Uygulama kategorisi: 

Sosyal ağ

Uygulama erişilebilir mi?: 

Kullanılabilir durumda

Düğme etiketleri: 

Tüm butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretli