TapeACall pro

Uygulama açıklaması: 

TapeACall, iPhone’unuza gelen aramaları ve yaptığınız aramaları kaydetmenizi sağlar. Bir yıllık sınırsız kaydetme dahil.

TapeACall, Amerika Birleşik Devletleri, Arjantin, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Danimarka, Şili, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hong Kong, İrlanda, İsrail, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Panama, Peru, Polonya, Portekiz, Romanya, Singapur, Slovakya, Slovenya, Güney Afrika, İspanya ve İsveç’te #1 iş uygulaması!

TONLARCA EKSTRA ÖZELLİK

√ Gelen aramalarınızı kaydedin
√ Yaptığınız aramaları kaydedin
√ Konuşma kaydetmede süre sınırı yok
√ Kaç tane konuşma kaydetme konusunda sınır yok
√ Dakika başına ücret yok!
√ Kayıtları kolaylıkla bilgisayarınıza indirin
√ Kayıtlarınızı Dropbox’a yükleyin!
√ Kayıtlarınızı Evernote’a yükleyin!
√ Kayıtlarınızı Google Drive’a yükleyin!
√ Kayıtları MP3 formatında kendinize mail ile gönderin
√ SMS, Facebook ve Twitter yoluyla kayıtları paylaşın
√ Kayıtları etiketleyin, böylece kolaylıkla bulabilirsiniz
√ Telefonu kapattığınız an kayıtlar hazır
√ Kayıtları arkaplanda oynatın
√ Arama kayıt yasalarına ulaşın
√ Güzel kullanımı kolay arayüz
√ Sizi kayda götüren anlık iletiler
√ Gerçek insanlar tarafından müşteri hizmetleri
√ Müşterilerini düşünen geliştiriciler
√ Sürekli eklenen yeni özellikler
√ Bir kez düşük yıllık ücret

NOT: TapeACall için operatörünüzün üçlü görüşmeleri desteklemesi gerekmektedir.

1 yıl için sınırsız olarak kayıt yükseltme yapmak isterseniz ülkenize göre bir ücret tarafınızdan tahsil edilecektir. Ödemeyi tamamlamadan önce fiyat uygulamada gösterilecektir. TapeACall Pro sınırsız kayıt aboneliği her yıl otomatik olarak yenilenir ve iTunes hesabınızdan mevcut dönemin sonunda 24 saat içinde otomatik olarak ücret tahsil edilecektir. iTunes hesap ayarlarınızdan dilediğiniz zaman otomatik yenileme özelliğini kapatabilirsiniz.

9.99 USD / 13.99 CAD / 169.00 MXN / 14.99 AUD / 14.99 NZD / 1200 JPY / 68.00 CNY / 14.98 SGD / 78.00 HKD / 300 TWD / RP 149ribu IDR / 620 INR / 749 RUB
/ 26,99 TRY / 35.90 ILS / 199.99 ZAR / 36.99 SAR / 36.99 AED / 7.99 GBP / 79,00 DKK / 95,00 SEK / 10.00 CHF / 109,00 NOK / 9.99 EUD

Gizlilik Politikası: tapeacall.com/privacy
Hizmet Koşulları: tapeacall.com/terms

erişilebilirlik notları

uygulama tamamen erişilebilir durumdadır.

uygulama yorumu

uygulamanın işleyiş mantığı, ülkenizdeki bir erişim numarasıyla konferans görüşmesi oluşturarak telefon görüşmelerini kaydetme şeklinde. uygulama içi satın alım ise abonelik biçiminde. klasik iTunes abonelik mantığı işliyor, siz abonelik süresinin dolmasına 24 saat kalana kadar iptal etmedikçe abonelik yenilenir. ücretler ise, satın alırken de göreceğiniz üzere türkiyeden sanırım yıllık 78 tl olması gerekiyor. bunun dışında, operatörünüzün konferans görüşmeler için uygulaması ne ise ona tabi olursunuz. türkiye için verilen erişim numarası istanbul alan koduyla başlıyor. fakat, tatmin olmazsanız operatörünüz müşteri hizmetleriyle bir görüşme yapabilirsiniz. kişisel görüşümü soracak olursanız, iş amaçlı kullanmıyorsanız ya da röpörtaj falan yapmıyorsanız bireysel kullanım için hayli lüks bir harcama olacaktır. fakat, uygulamanın sorunsuz çalıştığını ve vaadettiklerini sunduğu bilgisini de eklemeliyim.

Uygulama kategorisi: 

İş

Uygulama erişilebilir mi?: 

Tamamen erişilebilir

Düğme etiketleri: 

Tüm butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz