t24

Uygulama açıklaması: 

T24 iPhone uygulaması yayında, ücretsiz indirin
Bağımsız internet gazetesi T24 iPhone uygulamasıyla da yayına başladı. App Store'dan ücretsiz indirebileceğiniz uygulamayla; son dakika gelişmelerine, siyasetten spora, ekonomiden dış politika ve sanata Türkiye ve dünya gündemine ilişkin olarak T24'ün bütün haber, yorum, analiz ve videolarına erişebilirsiniz.
iPhone uygulaması, T24'ün genel planlamasıyla uyumlu bir şekilde, kullanımda büyük bir kolaylık sağlayan son derece sade bir tasarımla hazırlandı.
Haberciliğin önüne hiçbir görüş ve inancı koymayan yayın politikası, dosyaları, söyleşileri, önde gelen yorumcu ve analistlerden oluşan yazar kadrosuyla Türkiye'nin en güvenilen az sayıdaki haber mecrası arasında bulunan T24, iPhone uygulamasıyla da okurlarının karşısına çıkıyor.
T24 iPhone uygulamasında;
- Siyasetten spora, ekonomiden dış haberlere, sanattan sosyal güvenliğe, teknolojiden eğitim ve magazin dünyasına uzanan hayatın bütün alanlarına ilişkin bütün güncel gelişmeleri, son dakika bildirimlerinin de eşliğine okuyabilirsiniz.
- T24'ün, haber siteleri arasındaki en geniş ekibi oluşturan güçlü yazar ve analist kadrosunun yazılarını takip edebilirsiniz.
- Hava durumunu anlık ve gelecek tahminleriyle izleyebilirsiniz.
- Döviz kurlarını anlık verilerle görebilirsiniz.
T24, okur bildirimlerini de düzenli takip ederek, değişen koşullar ve teknolojinin sağladığı olanaklar çerçevesinde T24 iPhone uygulamasını güncelleyecek, sürekli geliştirecek.
T24 ile gündemi daha doğru ve hızlı izlemek için iPhone uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile kullanılabilir durumda. tek ciddi problem ana sayfadaki erişim problemleri gibi gözüküyor. bunu aşmak için de haber kategorilerine uygulama menüsünü açarak ulaşmanızı öneriyorum.

uygulama yorumu

mobil uygulamanın web sitesindeki yapıya yakın ve uygun olduğu nadir yerli haber platformlarından. bu sayede haber kaçırıyormuş hissi oluşmuyor; web sitesindeki haber düzeni hemen hemen aynı biçimde uygulamada da korunmuş. sözün özü; t24 takip edenlere mobil uygulamayı da öneriyorum.

Uygulama kategorisi: 

Haberler

Uygulama erişilebilir mi?: 

Kullanılabilir durumda

Düğme etiketleri: 

Bazı butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz