radyospor

Uygulama açıklaması: 

Türkiye'nin ilk spor radyosu olan Radyo Spor, tam 8 yıldır zirvedeki yerini koruyor. “Sporun tek adresi” sloganı ile yayın yapan Radyo Spor, gündemi belirleyen kaliteli içeriği ile gazete ve televizyonlarda en fazla referans gösterilen spor radyosu…
07 – 24 saatleri arasında canlı yayınla sporun her dalından haber veren Radyo Spor, doğru ve tarafsız haber arıyorsanız tam size göre!
Radyo Spor, yayın kadrosu ile de oldukça iddialı…
Pek çok tanınmış isim sporu burada masaya yatırıyor.
Özellikler:
*Her programın son 2 bölümünü dinleyebilme.
*Programcılara anında mesaj gönderebilme.
*Beğendiğin programı kaçırma.
*Güncel haberlere erişim.
*Yayını tercihine göre dinleme yada canlı olarak izleme.

erişilebilirlik notları

uygulamada kullanımı etkileyen birden fazla erişilebilirlik kusuru bulunuyor.
1. haberler kısmındaki haberler stable şekilde görüntülenemiyor. haberler zaman zaman görüntülenebilseler de bir çoğu dokunmaya tepki vermiyor. ayrıca listenin en başındaki haberlere dokunulduğunda uygulama hata penceresi gösteriyor. ayrıca, bir haber açıldıktan sonra haberler menüsüne geri dönmek de her zaman mümkün değil.
2. canlı yayın menüsüne dokunulduğunda açılan canlı yayın kontrolleri rahat değil. bunlardan sadece süpürme yönüne göre en soldaki etiketsiz kontrol oynatıp duraklatma işine yarıyor.

uygulama yorumu

yukarıda yazdığım sorunların tamamının erişilebilirlik sorunu olduğunu sanmıyorum. üç yıldır güncelleme almamasından da anlıyoruz ki geliştirici uygulamayla pek ilgilenmiyor. sonuç olarak ortaya çok kötü bir iş çıkmış. bu radyoyu dinlemek için radyo kulesini öneriyorum.

Uygulama kategorisi: 

Spor

Uygulama erişilebilir mi?: 

Kullanılabilir durumda

Düğme etiketleri: 

Bazı butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz