put.io

Uygulama açıklaması: 

put.io, bulut depolama, video oynatıcı ve torrent indirme ile ilgili bütün alışkanlıklarınızı köklü şekilde değiştirebilecek baş döndürücü bir servis ve uygullamadır. torrent başta olmak üzere inirilebilir her türlü içeriği saniyeler içinde indirerek kullanıma sunan bir servistir. eklediğiniz torrent linkleri ve diğer indirilebilir içerik saniyeler içinde put.io hesabınıza yüklenmiş olur. bundan sonra ister bilgisayarınıza indirerek, ister put.io servisi üzerinden oynatarak içeriğin keyfini çıkarabilirsiniz.

put.io torrent dosyalarını sadece indirmekle kalmaz; sizin için 2 ratio oranına kadar da seed eder. ayrıca güçlü alt yazı desteği ve üçüncü parti entegrasyonuyla medya indirme ve izleme alışkanlığınızı kökünden değiştirir. put.io kullanmaya başladıktan sonra medya içeriğini oynatmak için indirmekle zaman kaybetmeyecek; saniyeler içinde hesabınıza tanımlı alana inen içeriği izleyebilir, veya her hangi bir cıhaza indirebilir, hatta dosyaları başka sunuculara, cloud servislerine dahi taşıyabilirsiniz.

put.io iOS uygulaması ise, yukarıdaki işlevlerin daha sınırlı bir halini sunmaktadır. put.io iOS uygulamasını kullanarak; put.io hesabınızdaki içeriği oynatabilir, standart dosya ve klasör işlemlerini uygulayabilir ve çevrim dışı oynatmak için dosyaları cıhazınıza indirebilirsiniz.

uygulama yorumu

pahalı olması ve netflix gibi servislerin piyasadaki hakimiyeti sebebiyle yeterince popüler olamamış çok konforlu bir servis. akla gelebilecek majör her platform için uygulaması var. bu da kullanım senaryolarını oldukça genişletiyor. yukarıda da yazdığım gibi uygulamadan sadece dosyalara erişmek mümkün. eklenecek linkleri put.io sitesinden yönetmek gerekiyor. bu işlevde bir sistemi pro kullanıcılar daha ucuza mal edebiliyor olsa da, hemen hemen hiç bir teknik bilgi gerektirmeden büyük boyutlu medya içeriğini indirmek ve oynatmak bu servisin artısı olarak göze çarpıyor. çok fazla dizi veya filmi indirme yoluyla takip edenler için önerilebilir.

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile uyumlu çalışmaktadır.

Uygulama kategorisi: 

Eğlence

Uygulama erişilebilir mi?: 

Tamamen erişilebilir

Düğme etiketleri: 

Tüm butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz