PocketBible Bible study app

Uygulama açıklaması: 

PocketBible, incil çalışmanızı derinleştirmenize yardımcı olacak kaynak ve araçları bir araya getirerek incil ufkunuzu geliştirir. Uygulamayı kullanarak onlarca incil çevirisi, yorumu, sözlüğü vs.. kaynağa erişebilir; bu kaynakları karşılaştırmalı biçimde gözden geçirebilir; kitaplar, bölümler ve parçalar arasında rahatça geçiş yapabilir; tüm kitaplarda anahtar kelime araması yapabilir; okuma planları ile incil çalışmanızı zamanlayabilir; not ve vurgulama araçlarıyla çalışma veriminizi arttırabilir; notlarınızı, vurgularınızı, yer işaretlerinizi ve kitaplarınızı tüm platform ve cihazlarınızla eşzamanlayabilir ve çalışmalarınızı başkalarıyla paylaşabilirsiniz.
PocketBible, yukarıdaki standart özelliklerin yanısıra uygulama içi satın alımla aktifleştirilen gelişmiş seçeneklere de sahiptir. Ses sentezleyici ile dinleme, vurgu renklerini adlandırarak vurguları kategorize etme, tam ekran metin okuma, özel sekme görünümleri gibi ek özellikler tercihe bağlı sunulur.

erişilebilirlik notları

uygulamanın kullanımıVoiceOver ile oldukça zahmetli, arayüz fazlasıyla kalabalık ve karşılaştırmalı okuma modları VoiceOver dostu değil. Uygulama bu haliyle verimli olamayacaktır.

uygulama yorumu

VoiceOver ile yeterince erişilebilir olamayan bir incil çalışma aracı. Erişilebilir alternatiflere yönelmenizi öneriyorum.

Uygulama kategorisi: 

Referanslar

Uygulama erişilebilir mi?: 

Kullanmak gerçekten zor

Düğme etiketleri: 

Bazı butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz