pocket recorder

Uygulama açıklaması: 

pocket recorder, kör iOS kullanıcıları düşünülerek tasarlanmış bir ses kayıt uygulamasıdır. kullanıcıların basit ses kayıt ve saklama ihtiyacı düşünülerek geliştirilmiştir. uygulamanın avantajı, kullanım ve dolaşımı zor ve zahmetli ses kayıt uygulamalarının aksine oldukça basit bir arayüz sunuyor olmasıdır. pocket recorder kullanarak: ses kaydı yapabilir, ve bu kayıtları dinleyebilir, kayıtlarınızı dropboxa atarak diğer aygıtlarınızdan ulaşabilirsiniz.
uygulamada kayıt yapmak oldukça kolaydır, record butonuna çift dokunduğunuzda siri uyarı sesiyle kayıt başlar ve tekrar çift dokunduğunuzda kayıt sonlanır. dilerseniz, kayıt başlangıcı ve bitişinde titreşimle de uyarı alabillirsiniz.

test ortamı

iPhone 6 s iOS 10.0.2

erişilebilirlik notları

uygulama tamamen erişilebilir olup, hali hazırda kör iOS kullanıcıları için tasarlanmıştır.

uygulama yorumu

amacı sadece ses kaydı yapıp saklamak olan, kayıt ve düzenleme işlemlerinden uzak ve denediği ses kayıt uygulamalarının arayüzlerini karmaşık bulan kullanıcılara önerilebilir bir uygulama. fakat cloud seçeneklerinin dropboxla sınırrlı olması bir eksiklik olarak görülebilir.

uygulama bilgileri

uygulama adı: pocket recorder kategori: üretkenlik geliştirici: Sweetman Systems sürüm: 1.0.2 son güncellenme: 03.10.2016 uyumluluk: iOS8.2 ve üstü dil: ingilizce

Uygulama kategorisi: 

Üretkenlik

Uygulama erişilebilir mi?: 

Tamamen erişilebilir

Düğme etiketleri: 

Tüm butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretli