paste2

Uygulama açıklaması: 

iOS'in standart pano özellikleri kopyala yapıştır işlemleriniz için yetersiz mi geliyor? panoya kopyaladığınız nesneleri türüne göre ayırmak mı istiyorsunuz? sınırsız sayıda nesneyi yapıştırılacak şekilde saklamak mı istiyorsunuz? nesnelerinizi türlerinden bağımsız olarak kategorilere mi ayırmanız gerekiyor? tüm bunlar paste2 ile mümkün.

paste2; iOS pano özelliklerini genişleten çok başarılı bir uygulamadır. artık sınırsız sayıda nesneyi tüm apple aygıtlarınızla senkronize edebilecek ve hızlıca yapıştırabileceksiniz. paste, adeta bulut tabanlı bir pano gibi çalışır ve apple aygıtlarınızda kopyaladığınız bütün nesneleri saklayabilir. metin, resim link vs tüm nesneler iCloud hesabınızla senkronize edilir ve yapıştırılmak için hazırdır.

paste yerleşik panoya kopyalanacak nesne sayısını arttırmakla da kalmaz tüm bu nesneleri türlerine göre otomatik olarak sınıflar. böylelikle aynı türden öğelere kolayca ulaşabilir ve yapıştırabilirsiniz. dilerseniz nesneler arasında hızlıca arama da gerçekleştirebilirsiniz.

genişletilmiş pano geçmişi ve türlere göre arama desteği harika çalışsa da daha fazlasına ihtiyacınız olabilir. sık kullandığınız nesnelere daha hızlı erişmek için onları sizin belirlediğiniz kategorilere sabitleyebilirsiniz. bu şekilde nesnelerinizi daha iyi organize edebileceksiniz.

paste kullanarak sınırsız sayıdaki nesneyi her an yapıştırılmaya hazır şekilde saklayabiliyorsunuz. dosyalar, fotoğraflar, linkler ve metinler tüm iOS ve mac cıhazlarınızla senkronize edilir. böylece hiç bir nesneyi kaybetmemiş olursunuz.

diğer tüm kolaylıklarına ek olarak iOS paylaşma eklentisi yardımıyla nesnelerinizi uygulamalar arasında paylaşabilirsiniz. bu yöntem diğer uygulamalardan paste içine nesne eklemenize olanak sağlar. tüm bu özellikler ile paste pano geçmişini genişleterek verimliliğinizi arttırır.

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile erişilebilir olarak kullanılabilmektedir.

uygulama yorumu

aslında bu uygulamanın yaptığı tüm işleri elle gerçekleştirmek gayet mümkün. fakat uygulamanın avantajı kopyalanan içeriği otomatik olarak alıyor ve sınıflıyor oluşu. mac sürümüyle birlikte kullanıldığında apple'in evrensel panosunu genişleten pratik bir çözüm haline geliyor.

Uygulama kategorisi: 

Üretkenlik

Uygulama erişilebilir mi?: 

Tamamen erişilebilir

Düğme etiketleri: 

Tüm butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz