Out of milk

Uygulama açıklaması: 

Market alışverişinden döndünüz ve o da ne?! En sevdiğiniz çikolatayı ve yoğurdu almayı unutmuşsunuz. Bu tip talihsizlikler başınıza sıklıkla geliyorsa, out of milk uygulamasına bir şans vermenin zamanı gelmiş demektir. Out of milk, alışverişlerinizi daha organize biçimde yapmanıza yardımcı olan bir alışveriş yönetimi uygulamasıdır. Ek olarak, kiler listesi özelliğiyle de evde olan ürünleri de takip etmenize yardımcı olur. Son olarak, yapılacaklar listesi desteğiyle günlük rutinlerinizi gerçekleştirmenizi kolaylaştırır. Uygulama oldukça sade bir arayüze sahiptir; muadil uygulamaların karmaşık yapısının aksine out of milk sadece alışveriş listenize odaklanmanızı sağlayan kolay bir kullanım sunar.
Özellikler:
**çoklu alışveriş listeleri: birden fazla alışveriş listesi oluşturun ve farklı ihtiyaçlarınızı farklı listelerde toplayın:
**ürünleri listelere ekleyin: ürünleri ister elle girerek, ister barkodunu tarayarak alışveriş listelerine kolaylıkla ekleyin.
**kategorileri kullanın: ürünlerinizi kategoriler halinde düzenleyin. Böylece zeytin kahvaltılık kategorisinde, tavuk ise beyaz et kategorisinde sınıflanabilir.
**alışveriş listelerini paylaşın: alışveriş listelerinizi e-posta veya metin olarak paylaşın.
**kiler listesi oluşturun: kiler listesi özelliğiyle evinizdeki ürünleri ekleyin ve böylece neye ihtiyacınız olduğunu daha rahat takip edin.
**yapılacaklar listelerini kullanın: yapılacaklar listeleriyle, tamamlamanız gereken işleri pratik biçimde izleyin.
**alışveriş maliyetini görün: alışverişinizin toplam maliyetini kolayca görün.
**listeler tüm cihazlarla senkronize: listelerinize çevrimiçi olarak tüm cihazlarınızdan erişin.

erişilebilirlik notları

uygulamanın önemli erişilebilirlik sorunları var. Özellikle, ürün ekleme metin alanının VoiceOver ile takip edilememesi kabul edilemez. Diğer alanlardaki küçük erişilebilirlik kusurlarıyla birleşince uygulama kullanımını ciddi ölçüde baltalıyor.

uygulama yorumu

fazlasıyla basit bir uygulama; bunun doğal sonucu olarak da ayrıntılı alışveriş yönetimine pek de imkan vermiyor. Eğer, arayüzü biraz keyifli ve erişilebilir olsaydı en azından basit bir alışveriş yönetim aracı arayanlara önerebilirdim fakat, şu haliyle hiç bir cazibesi yok.

Uygulama kategorisi: 

Üretkenlik

Uygulama erişilebilir mi?: 

Kullanmak gerçekten zor

Düğme etiketleri: 

Bazı butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz