mp3 converter

Uygulama açıklaması: 

mp3 converter, adından da anlaşılacağı gibi video dosyalarını ses dosyalarına dönüştürmenizi sağlayan kullanışlı bir araçtır. uygulama; wifi yoluyla aynı ağdaki aygıtlardan, galerinizden, cloud hesaplarınızdan, iTunes yoluyla ve diğer uygulamalardan eklediğiniz videoları kolaylıkla ses dosyasına dönüştürür. videolarınızı varsayılan modu kullanarak hiç bir extra ayara dokunmadan hızlıca mp3 olarak kaydedebileceğiniz gibi; gelişmiş modu kullanarak mp3, ogg, m4a ve adx formatlarından birini de seçebilirsiniz. gelişmiş mod kullanıldığında tüm çıktı ayarlarını özelleştirme olanağınız bulunmaktadır. uygulamanın temel çeviri işlevlerine ek olarak ses ve video dosyalarınızı sıralayabilir, oynatabilir, yeniden adlandırabilir, diğer uygulamalara gönderebilir ve elbetteki silebilirsiniz.

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile erişilebilir çalışmaktadır. aşağıdaki püf noktaları uygulamayı kullanırken işinizi kolaylaştıracaktır.
1. butonların etiketleri ilk bbaşta tuhaf görünebilir ama, sezgisel olarak anlaşılacak kadar etiketlenmiş durumdalar.
2. dosya dönüştürme sırasında sürekli değişen bir ekran VoiceOver'in konuşmasını engelliyor. bu animasyon dönüştürme tamamlandığında sonlanıyor. bu yüzden dönüştürme ilerlemesini rahatça takip edemeyebilirsiniz. söz konusu animasyonun bir kitlenme veya donma olmadığını; dönüştürme tamamlandığında sonlanacağını aklınızda tutun.

uygulama yorumu

uygulama işini yapan basit bir araç. videodan ses çıkarmak için daha mantıklı başkaca çözümler mevcut olmakla birlikte, bu uygulama da kullananı tatmin edecektir.

Uygulama kategorisi: 

Müzik

Uygulama erişilebilir mi?: 

Tamamen erişilebilir

Düğme etiketleri: 

Tüm butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz