microsoft edge

Uygulama açıklaması: 

Artık iOS üzerinde de kullanılabilen Microsoft Edge, Windows 10 kullanan kişiler için sürekli bir tarama deneyimi sunuyor. İçerik ve veri arka planda sorunsuz bir şekilde eşitlenir, böylece duraksamadan cihazlar arasında gezinebilirsiniz.

Bilgisayarda devam edin: İstediğiniz yere gidin ve içeriği mobil cihazınızla bilgisayarınız arasında sorunsuz bir şekilde taşıyarak kaldığınız yerden devam
edin (Windows 10 Fall Creators Update gerektirir).

Eşitleyin: Tarayıcınızın her zaman size özel olması için, Microsoft hesabıyla oturum açtığınızda sık kullanılanlarınız, parolalarınız ve okuma listeniz cihazlarınız arasında eşitlenir.

Hub görünümü: Sık kullanılanlarınız, okuma listeniz, geçmişiniz ve kitaplarınız tek bir yerde olduğundan içeriğinizi kolayca bulabilir ve yönetebilirsiniz.

QR kodu okuyucusu: QR kodlarını bir düğmeye dokunarak okuyun. Microsoft Edge bilgileri doğrudan ekranınıza getirir.

Sesli arama: Bir soru sorun veya web'i daha doğal, tanıdık yollarla kullanmak için bir istemi sesli söyleyin.

InPrivate: InPrivate özelliğini kullandığınızda, işiniz bittiğinde gezinme verileriniz (geçmiş, geçici internet dosyaları ve tanımlama bilgileriniz gibi)
bilgisayarınıza kaydedilmez.

erişilebilirlik notları

uygulama adres çubuğu ve öneriler kısmındaki küçük pürüzler dışında erişilebilir olarak kullanılabilmektedir.

uygulama yorumu

uzun süre kullanma fırsatım olmadığı için önyargılı konuşmak istemiyorum. safari, chromeden ve firefoxtan sıkılanlar deneyebilir.arayüzünü ben pek beğenmedim. masaüstünde de edge kullanmıyorum.

Uygulama kategorisi: 

Yardımcılar

Uygulama erişilebilir mi?: 

Tamamen erişilebilir

Düğme etiketleri: 

Tüm butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz