Mediamarkt türkiye

Uygulama açıklaması: 

Bulunduğunuz Her Yerde Media Markt Mağazası Cebinde! Media Markt mobil uygulaması sayesinde nerede olursan ol, aradıklarına hızlı ve kolay şekilde ulaş. Elektronik ihtiyaçlarını en düşük fiyatlarla takip etmek ve avantajlı kampanya bilgilerine anında ulaşmak için ücretsiz uygulamayı hemen indir ve kazanmaya başla. Küçücük Bir Mobil Uygulama, Kocaman Bir Mağaza 50 yıllık birikimiyle Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi Media Markt, en iyi teklifleri ve fiyatları bulmanın mobil yolunu tek tıkla cebine indiriyor. TV ve ses sistemleri, akıllı telefon ve tablet, bilgisayar ve bilgisayar bileşenleri, fotoğraf makinesi, kamera, beyaz eşya, ev aletleri ve yaşam gereçleri, mobil oyun, hobi, kişisel bakım ve sağlık alanlarında binlerce ürün akıllı telefonunda. Bol Seçenek ve İnanılmaz Fırsatların Adresi Dünyanın kullandığı markaları bir arada bul, beğen, kıyasla ve satın al. Üstelik her güne özel ‘Günün Olayı’ ile kaçırılmayacak fırsatları anında yakala. Cazip internet kampanyaları, gece 22:00’den sonra uykusu hemen gelmeyen alışveriş tutkunlarına özel “Gece Kuşu” fırsatları her an elinin altında olsun. Bir Alışverişten Çok Daha Fazlası Ödeme ve teslimat bilgilerini her seferinde tek tek girmekle uğraşma, kayıtlı üyeliğin üzerinden tek tıkla sipariş kolaylığını yakala. Tüm siparişlerini tek bir ekran üzerinden takip et. Seçeceğin ürünün teknik açıklama ve geri bildirimlerini okuyu, görsellerini incele, ayrıntılı kataloğa bak ve benzer ürünleri tara. Ad, barkod veya QR kodu ile arama yap. Dilersen mağazaları sorgula, sana en yakın mağazayı bul, haritaya bak, adres, açılış ve kapanış saatleri ile erişim bilgilerine kolayca ulaş. En Güvenli Mobil Teknoloji Mağazası Müşteri güvenliği ve gizliliğinde uluslararası Ödeme Kartları Endüstrisi Veri Güvenliği Standardı (PCI DSS) ile %100 uyumlu olan mobil mağazada, SSL Güvenlik Sertifikasyonu ile hızlı ve güvenli alışveriş yapmanın keyfini yaşa. Mobil Mağaza, Ayrıcalıklı Hizmet Media Markt mobil uygulamasını indir, satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde mağazaya iade garantisi, beklentilerini karşılayan bol çeşitlilik, hızlı gönderiyle kapına teslim, dilersen mağazadan teslim alma, satış ve destek hattı ile keyifli, sorunsuz ve güvenli alışveriş için başka adres arama zahmetini ortadan kaldır.

erişilebilirlik notları

birçok alışveriş uygulamasında da olduğu gibi irili ufaklı erişilebilirlik kusurlarıyla dolu bir uygulama. Onay kutularının durumunun seslendirilmemesi, dokunulabilir butonların durumlarının VoiceOver ile rahatça takip edilememesi ve arayüz elementlerinin sınıflarının açıkça anlaşılamaması, web sayfasından bozma arayüzdeki hiyerarşi sorunları vs ne ararsan var. Tabi, bir biçimde kullanılabilir olduğundan iş görüyor.

uygulama yorumu

erişilebilirlik problemleri sebebiyle, tüm ayrıntıların okunamadığı intibası uyandırıyor ki, bir alışveriş uygulamasını körcül kullanabilmenin olmazsa olmazıdır bu. Dolayısıyla, web sitesi yerine uygulamayı kullanmanın bize sağladığı pek bir avantaj yok.

Uygulama kategorisi: 

alışveriş

Uygulama erişilebilir mi?: 

Kullanılabilir durumda

Düğme etiketleri: 

Bazı butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz