Listonic

Uygulama açıklaması: 

Market alışverişinizin kalitesini kolaylaştırarak, hızlandırarak ve en önemlisi akıllılaştırarak geliştiren alışveriş listesi. Bir alışveriş listesinden isteyebileceğiniz her şey ve daha fazlası. Listonic'in zaman ve paranızı koruduğundan emin olmak için; hız, basitlik ve kullanıcı dostu pratik arayüze odaklandık. NEDEN LISTONIC - Kullanımı kolaydır - Alışveriş listenizin %70'i daha önce aldığınız ürünlerden oluşur. Bu yüzden Listonic önce favori ürünlerinizi önerir. Ayrıca basit bir dokunuşla miktarı da arttırabilirsiniz ve hatta tercih ederseniz ses girişi seçeneğini de kullanabilirsiniz. - Alışveriş listeniz daima sizinle olur - telefon ya da internette. Listonic'e http://listonic.com adresinde tarayıcınız üzerinden ulaşabilir, bir alışveriş listesi yapabilir ya da düzenleyebilir ve telefonunuzdan kullanıma hazır hale getirebilirsiniz! - Listenizi başkalarıyla paylaşma - aile ve arkadaşlarla alışveriş yapmayı kolaylaştırır. Listeleriniz senkronize olur, bu sayede her değişiklik anında karşı tarafta da görünür. - Akıllı sıralama - listenizdeki ürünler alışverişinizi kolay ve hızlı hale getirmek için reyonlara göre otomatik olarak sıralanır. - Harcamaları kontrol edin - alışveriş listenizdeki ürünlerin fiyatlarını ekleyince Listonic otomatik olarak toplamı hesaplar. Dünya çapında insanlar çoktan Listonic kolaylığından faydalanmaya başladılar - ayda 8 milyonun üzerinde ürün listelere ekleniyor. Eğer geliştirebileceğimiz bir şey görürseniz, lütfen haber verin! Yeni görüşler ve destek mailleri uygulamamızı daha iyi ve daha akıllı yapmamız için çok yardımcı oluyor! Bizimle Twitter (@listonic) ya da [email protected] adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz (ancak söylemek isteriz ki destek ekibimiz sadece İngilizce konuşuyor :)) _____ Premium hesap kullanım koşulları: Uygulamadan tüm reklamları kaldırmak için abone olabilirsiniz. Abonelikler, seçilen plana bağlı olarak aylık veya yıllık bazda faturalandırılır. Bir ömür boyu reklam kaldırmak için tek seferlik ödeme de kullanılabilir (Bu bir abonelik değildir). Aboneliğiniz, seçilen planın pahasına her ay veya yıl otomatik olarak yenilenir. Abonelik, Cari dönemin sonuna 24 saat önce iptal edilmediği sürece, kredi kartınız iTunes hesabınızdan tahsil edilecektir. İTunes hesap ayarlarınızda dilediğiniz zaman otomatik yenilemeyi kapatabilirsiniz. İTunes hizmet şartları 'nda belirtildiği gibi, hiçbir iade ve aboneliğinizi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Mevcut ürünler: Aylık ödeme-abonelik aylık fatura; Yıl abonelik-abonelik her yıl faturalandırılır; Lifetime-abonelik değil sadece bir kez faturalandırılır; Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası: http://www.Listonic.com/content/en/legal/

erişilebilirlik notları

uygulama basit bir arayüze sahip olmakla birlikte, kullanımı baltalayan erişilebilirlik kusurları içeriyor. En başta, fiyat bilgisi ve ürün adedi arttırma alanları sezgisel değil ve fiyat girmek oldukça zahmetli. Ek olarak, bazı butonlar aktif hale getirilemeyebiliyor. Bu haliyle erişilebilir kullanımdan uzak denebilir.

uygulama yorumu

oldukça basit bir uygulama yapmak istemişler ve başarmışlar. Fakat, uygulamanın alışveriş yönetimi ayrıntı ve esneklikten yoksun. Örneğin ürün kategorilerini dahi özelleştiremiyoruz. Erişilebilirlik kusurları da cabası. Sonuç olarak önermiyorum.

Uygulama kategorisi: 

Üretkenlik

Uygulama erişilebilir mi?: 

Kullanmak gerçekten zor

Düğme etiketleri: 

Bazı butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz