kunduz

Uygulama açıklaması: 

Kunduz; YKS,LGS, AYT, TYT,YDT, KPSS ve ALES’e hazırlanan ve EBA test çözümü isteyen öğrencilere çözemedikleri sorularda uzman eğitmen ağı ile ortalama 15 dakikada açıklamalı ve kaliteli çözüm desteği sağlayan bir soru çözüm uygulaması. Özel ders ve dershaneye kıyasla en az 10 kat daha hızlı ve daha ekonomik! EBA gibi uzaktan eğitim programlarından konuları tekrar ederken, Kunduz sayesinde de anlamadığın sorun kalmasın!

Soru Çözümü: YKS, LGS, AYT, TYT, YDT, KPSS ve ALES sınavlarına hazırlık derslerinden, EBA testlerinden soru sor, anında çözüm cebine gelsin, çözülmeyen sorun kalmasın! Soru çözümün 30 dakika içinde gelmezse soru hakkını iade edelim!

Online Tarama Testi: Her gün Türkiye geneli ücretsiz TYT tarama testi ve çözümleri artık Kunduz’da! Uzaktan eğitim sürecinde Kunduz tarafından düzenlenen Türkiye Geneli AYT ve TYT Deneme Sınavlarını sakın kaçırma! Online deneme sınavı sayesinde gerçek sınav provası yapabilir, sıralamadaki yerini görebilir ve soru çözümleri sayesinde eksiklerini tamamlayabilirsin!

Soru Bankası: Soru bankası sayesinde günlük olarak Kunduz’a sorulan en popüler soru ve çözümlerine, sana özel olarak önerilen konu testlerine ulaşabilirsin. Ders ve konu seç, zorluk belirle, test çöz!

Rehber Kunduz: Sınava hazırlık sürecinde sana motivasyonel destek sağlayan rehberlik ekibimize danış; kişisel haftalık ders çalışma programını hazırlarken eğitim koçlarımızdan yardım al!

Neden Kunduz?
-Çözüm Anında Cebinde: Zamanla yarışılan bir dönem olan sınav hazırlık sürecinde test çözmek kadar çözülemeyen sorulara anında ve hızlı çözüm desteği almak da bir o kadar önemli. Kunduz bu desteği 30 dakika içinde, kapsamlı ve güvenilir açıklamayla öğrencilere sunuyor. 30 dakikayı geçerse soru hakkın anında iade!

- Her derste %100 çözüm garantisi: Kunduz'da YKS, TYT, AYT, LGS, ALES ve KPSS müfredatları dahilinde hiçbir derste çözülmeyen sorun kalmaz. Öğrencilerin sorduğu sorular %100 soru cevaplama garantisi ile 30 dakika içinde çözülür. Ayrıca soru cevaplarında anlamadığın kısımları eğitmenlere sorarak detaylı yanıt alabilirsin. Test çözmek kadar anlamadığın noktaları sormak da çok önemli!

- Kunduz; kurs, dershane ve özel derse göre en az 10 kat daha hızlı, 10 kat daha ekonomik!
Özel ders: Bir özel ders içinde ortalama 15 soru çözümü sağlanabilir. Kunduz’da aynı fiyata dilediğin zaman yüzlerce soru çözümü alabilirsin.
Dershane ve Etüt Merkezi: Dershane ve etüt merkezlerine göre daha ucuz ve hızlı! Dershane ve etüt merkezlerinde sınırlı sürede sınırlı soru çözümü alabilirken Kunduz’da daha ucuza masa başından kalkmadan soru sorabilirsin. Dershane ve etüt merkezlerinde öğretmen peşinde koşmaya ve özel ders için yüklü paralar vermeye son!

- Eğitmenler: Kunduz eğitmen kadrosu 18.000’den fazla profesyonel,diplomalı eğitmeniyle sorularınızı bekliyor!

Üyelik paketlerimiz ve ödeme koşullarımız ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz:
- Kunduz üyelik paketleri ile öğrencilerin farklı ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunar. 'Deneme Paketi' ile ücretsiz bir şekilde uygulamamızı test edebilir ve sonrasında paketlerimizden birini tercih ederek Kunduz'un birçok özelliğinden faydalanmaya başlayabilirsin.
- Üyelik ücretleri aylık 49,99 TL’den başlar, fiyatlar ve kullanılabilirlik bölgeye göre değişir.
- Üyelik ödemeleri kullanıcının iTunes hesabına tanımlı ödeme aracı ile temin edilir ve ödeme teyidi ile beraber iTunes hesabına yansıtılır.
- Aylık paketlerde üyelik ücreti bir aylık süreyi kapsar ve kullanıcı tarafından otomatik yenileme gününden 24 saat önce iptal edilmediği takdirde üyelik otomatik olarak yenilenir.
- Üyelik durumu üyelik paketi satın alındıktan sonra kullanıcı tarafından dilediği zaman ve dilediği şekilde yönetilebilir, otomatik yenileme hesap ayarlarından iptal edilebilir.
- Üyelik paketi ödemeleri App Store aracılığıyla gerçekleşmektedir ve iptal/iade durumlarında App Store kullanıcı sözleşmesi gereğince gerekli işlemler App Store tarafından gerçekleştirilir.

erişilebilirlik notları

uygulamada etiketsiz butonların varlığı dikkat çekiyor. ama elbette asıl problem bu değil. asıl problem soruların fotoğraf olarak sorulup cevaplanması. dolayısıyla da, sistem bu haliyle erişilebilir değil.

Uygulama kategorisi: 

Eğitim

Uygulama erişilebilir mi?: 

Kullanılamaz durumda

Düğme etiketleri: 

Bazı butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz