Kidega

Uygulama açıklaması: 

Kitapların dünyasına hoş geldin! Sen ne okumak istersen, bulunması en zor kitapları bile gayretle arayıp bulacak; özenle paketleyip en kısa sürede sana ulaştıracağız. Kidega Mobil Uygulaması ile neler yapabilirsin? • Edebiyattan eğitime, çizgi romandan çocuk kitaplarına kadar yüzlerce kategoride on binlerce kitap arasından istediğini seçip kolayca satın alabilir, • Çok satanlar, yeni çıkanlar ve senin için seçtiklerimize göz atabilir, • Haftanın yazarı, günün fırsatı ve daha birçok kampanyayı keşfedebilir, • Kitaplar ve yazarlar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilir, • Mobil uygulamaya özel fırsatları yakalayabilir, • Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT ya da kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinle kolayca ödeme yapabilir, • 256bit SSL* Güvenlik Sertifikası’na sahip altyapımızla güvenle alışveriş yapabilir, • Siparişinin durumunu anlık takip edebilirsin. Hadi hemen uygulamamızı indir ve keşfetmeye başla! Biz hazırız. :)

erişilebilirlik notları

şaşırtıcı biçimde, beklediğimden çok daha erişilebilir bir uygulama. Küçük problemleri aşağıda listeledim.
1. Üyelik ve oturum açma ekranı birleşik olduğundan, aynı alanlardan iki tane olduğunu zannedebilirsiniz. Fakat, ilgili ekrana ait olmayan bir alana yazmaya kalktığınızda metin alanının kaydığını göreceksiniz. Bu bir hata değil, sadece iki ekranın bütün olarak görünmesi sebebiyle ortaya çıkmış kötü bir tasarım.
2. Ödeme bilgisi girerken, özellikle kredi kartı son kullanma tarihinin yanlış formatta girilmesi uygulamanın beklenmedik şekilde kapanmasına sebep oluyor. Son kullanma tarihini seçerken ay ve yıl bilgisini “/“ ile ayırmanız veya doğrudan seçiciyi kullanmanız gerekiyor.
3. Uygulamanın e-kitap okuyucusuna gelince: kusursuz olmamakla beraber metne erişilebiliyor olması ve sayfaların scroll edilebilmesi sevindirici.
4. Küçük bir problem de ürün listesi ekranlarında karşımıza çıkıyor. Özellikle, filtre uygulanan bazı listelerde zaman zaman sayfa kaydırmak mümkün olamıyor.

uygulama yorumu

uygulamayı beğendiğimi söylemeliyim. Satın alınan e-kitapları da kendi üzerinden okutması hoş. Henüz E-kitap dışında alışveriş yapmadığımdan ürün teslim hızları hakkında ise bir yorum yapamıyorum.

Uygulama kategorisi: 

Kitaplar

Uygulama erişilebilir mi?: 

Kullanılabilir durumda

Düğme etiketleri: 

Tüm butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz