Kargom nerde (kargo takip programı)

Uygulama açıklaması: 

Kargolarınızı takip etmek hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştı. Kargom Nerde programı ile Türkiyenin bütün yerli firmalarının yanında FedEx,UPS,USPS, TNT,DHL, EMS, China Post, Hong Kong Post, Aramex, Canada Post, Korea Post, DPD, Collect+, Royal Mail gibi dünyaca ünlü bir çok firmayı çok kolay bir şekilde takip edebileceksiniz.
Kargo numarasını yazdığınızda otomatik olarak o kargo numarasına ait şirketleri listeler işinizi daha da kolaylaştırır. Eğer kargo şirketi takip numarasını barkoda yazıyorsa, programın içindeki barkod okuyucusu sayesinde kargonuzu rahatça ekleyebilirsiniz.
Kargom Nerde programı cihazınızın dil ve bölge ayarlarını dikkate alır. Eğer kargo şirketi destekliyorsa, cihazınızın diline göre yerel bilgi alırsınız. Mesela eğer telefonunuzun dili Fransızca ise CanadaPost kargosu sorguladığınızda Fransızca bilgi alırsınız. Kullandığı zeki dil altyapısı sayesinde bütün kargo hareketlerini otomatik olarak tesbit edip durumlarına uygun resimleri gösterir. Böylece kargonuzun durumunu hızlı bir şekilde görebilirsiniz.
Eğer kargo şirketi destekliyorsa (FedEx,UPS vb.), kargonuzun tahmini teslim tarihini öğrenebilir, ve kargonuzu asla kaçırmazsınız. Kargonuzun her bir hareketi yanında, kargo şirketinin paylaştığı ölçüde, kargonuzun haritadaki yerini, göndereni ve alıcısını çok rahat bir şekilde görebilirsiniz. Takip ettiğiniz kargoların tüm detaylarını AirDrop, SMS, Email, Twitter, WhatsApp vb servisler aracılığıyla dilediğiniz kişiler ile paylaşabilirsiniz.
NOT: Programı bedava kullanmak isteyenler, eklenen kargoların üstünde sola doğru kaydırarak eski kargolarını silip, yeni kargo ekleyebilirler.
Sizin düşünceleriniz bizim için çok önemli. Eğer herhangi bir öneri veya şikayetiniz varsa veya sadece merhaba demek isterseniz bize web sitesi, email veya twitter ile ulaşabilirsiniz.
Email: [email protected]
Twitter: @findmyparcels
Abonelik Koşulları: -3'den fazla kargo takip etmek, bildirimler ve portal erişimi gibi özellikleri kullanmak istiyorsanız, premium aboneliği satın almanız gerekir. Premium abonelik satın alırsanız, satın alma onayı ile ödeme iTunes hesabınızdan tahsil edilecektir. Geçerli sürenin bitiminden en az 24 saat önce otomatik yenileme kapatılmadığı sürece abonelik otomatik olarak yenilenecektir. Hesabınızdan mevcut abonelik süresinin bitiminden 24 saat önce yenileme ücreti alınır. Otomatik yenileme, abonelik için ilk başta tahsil ettiğiniz aynı fiyata mal olur. Apple ID ile giriş yaparak yönetebilir ve istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Ücretsiz deneme süresinin kullanılmamış bir kısmı, teklif edildiği takdirde, kullanıcı ilgili yayında abonelik satın aldığında kaybedilecektir.
Gizlilik Politikası https://www.findmyparcels.com/privacy-tr.html Kullanım Şartları https://www.findmyparcels.com/terms-tr.html

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile erişilebilir durumda.

uygulama yorumu

arayüzü oldukça basit ve ferah. Standart kargo takip fonksiyonlarına da sahip. Web sitesinin derli toplu olması, abonelik ile webden erişim vermesi gibi küçük ayrıntılar var. Tek problem ücretsiz sürümde takip edilecek kargo sayısının 3 ile sınırlanması ki benim gibi kullanıcılar için bu durum sorun teşkil etmiyor. Kaldı ki, abonelik modelini de gayet makul buldum. Kargo trafiği yoğun olanlar ve kargo şirketlerinin uygulamalarındaki kullanıcı arayüzlerinden memnun olmayanlar değerlendirebilir.

Uygulama kategorisi: 

alışveriş

Uygulama erişilebilir mi?: 

Tamamen erişilebilir

Düğme etiketleri: 

Tüm butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz