just timers

Uygulama açıklaması: 

just timers; siri kestirmeleri desteği ve basit arayüzüyle dikkat çeken bir kronometre=zamanlayıcı uygulamasıdır. bu uygulamayı kullanarak aynı anda birden fazla zamanlayıcı çalıştırabilir ve bu zamanlayıcıları siri kullanarak sesinizle kontrol edebilirsiniz. zamanlayıcılarınızın her biri için siri kestirmeleri atayabileceğiniz gibi, tüm zamanlayıcılarınızı aynı anda kontrol edecek kestirmeler de kullanabilirsiniz.
temel özellikler:
*aynı anda birden çok zamanlayıcı: çayınızı kaynatırken yumurtanızı da haşlayın. just timers her iki zamanlayıcıyı birlikte çalıştıracak ve her bir zamanlayıcı için süre dolduğunda sizi bilgilendirecek.
*kalıcı zamanlayıcılar: oluşturduğunuz zamanlayıcılar belirlediğiniz sür dolduktan sonra dahi siz silmedikçe kaybolmayacak. böylece tekrarlanan işler için onları yeniden kullanabileceksiniz.
*kestirmeler desteği: zamanlayıcılarınız için siri kestirmelerini kullanın. bu şekilde zamanlayıcılarınızı ayrı ayrı kontrol edebileceğiniz gibi; mevcut tüm zamanlayıcılar için de kestirmeler eklemek mümkündür.
*kolay kullanılabilir ve yönetilebilir zamanlayıcılar: zamanlayıcılarınıza isim verin, yeniden adlandırın, süreyi değiştirin, onları başlatın, durdurun ve yeniden başlatın. kontrol tamamen sizde!
*Apple watch desteği: apple watch kullanarak zamanlayıcılar oluşturun; başlatın ve durdurun. siri kullanarak elleriniz serbest şekilde zamanlayıcılarınızı kontrol edin.
*widget desteği: sağlanan widget desteği sayesinde uygulamayı açmanıza gerek kalmadan zamanlayıcılarınıza hızla göz atın.
*3DTouch desteği: 3DTouch menüsünü kullanarak uygulama widgetini ve zamanlayıcılarınız için hızlı eylemleri görüntüleyin.
*ipad desteği: Just Timers evrensel bir iOS uygulamasıdır, iPhone cıhazınızın yanısıra iPadınızda da çalışır. bu sayede Zamanlayıcıları dilediğiniz iOS cıhazından oluşturup kontrol etmek mümkündür.

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile tamamen uyumludur.

uygulama yorumu

uygulama fazlasıyla basit bir arayüze ve karmaşık olmayan standart özelliklere sahip. fakat özellikle Apple watch uygulamasının olması ve kestirmeler desteği dikkat çekiyor. çok karmaşık kronometre ihtiyaçları olmayan kullanıcıların beğeneceğini düşünüyorum. uygulama ücretsiz olarak sadece 2 zamanlayıcı oluşturmaya imkan tanıyor. böylelikle uygulamayı ücretsiz deneyerek yükseltme konusunda bir karar vermek mümkün.

Uygulama kategorisi: 

Yardımcılar

Uygulama erişilebilir mi?: 

Tamamen erişilebilir

Düğme etiketleri: 

Tüm butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz