iSafeBox pro

Uygulama açıklaması: 

iSafeBox pro, iOS cıhazınızdaki hassas veri ve dosyalarınız için güvenilir kasanızdır. uygulamayı kullanarak hassas verilerinizi(fotoğraflar, kişiler, dosyalar, parolalar, kişisel bilgiler) gibi güvenli bir şekilde koruyabilirsiniz. uygulama içine aldığınız verilere, parolanız sayesinde sadece siz erişir, dilerseniz dosya ve verilerinizi diğer uygulamalara gönderebilir ya da desteklenen cloud servisleriyle yedekleyebilirsiniz.
özellikler:
-dosyalarınızı güvenilir bir ana şifreyle koruma.
-dosyalar, fotoğraflar, kişiler, kişisel bilgiler ve parolalar güvenle uygulama içinde saklanabilir.
-uygulama içine veri ve dosya alabilme.
-dosya ve verilerinizi diğer uygulamalara gönderebilme.
-yerleşik dosya yöneticisiyle standart dosya operasyonları(klasör oluşturma, dışa aktarma, içe aktarma, silme, yeniden adlandırma, sıralama) desteği.
-anahtar kelimeler ile hızlıca dosyalarınızı bulma.
desteklenen dosya türlerini(PDF, Doc, Excel, PPT, image dosyaları MP3, TXT, video dosyaları ve daha fazlasını) görüntüleme.
-dosyaları diğer uygulamalarda açabilme.
-ses ve video dosyaları oynatabilme.
-veri ve dosyalarınızı yedekleme, senkronize etme ve yedekten geri yükleme.
tüm bunları uygulamanın basit arayüzüyle kolayca yapabilir ve hassas verilerinizi güvenle saklayabilirsiniz.

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile uyumludur. aşağıdaki erişilebilirlik ipuçları uygulamaya hızlıca adapte olmanıza yardımcı olabilir.
1. ekranlardaki etiketsiz butonlar: çoğu durumda, bu butonlar sırasıyla yanlarındaki metinlerle etiketlenmişlerdir. fakat dilerseniz uygulamayı rahatça kullanmak adına butonları elle de hızlıca etiketleyebilirsiniz. örneğin, parolalar ekranındaki 3 buton sırasıyla add- delete- export, kişiler ekranındaki iki buton import export etiketiyle etiketlenmelidir.
2. dosya seçme: çoklu dosya operasyonları için, seçeceğiniz ilk dosya üzerine çift dokunup çok hafif sola itmeniz yeterli olacaktır.

uygulama yorumu

uygulama özellikle, "dosya yöneticisi olsun, dosyalarımı parolayla koruyayım ama çok karışık olmasın kafam karışmasın" diyenler için kullanışlı olabilir. eğer uygulamanın ücretini hak edip hak etmediğinden emin olmak isterseniz önce bedava ve özellik kısıtlamalı sürümünü test etmeniz iyi bir fikir olabilir.

Uygulama kategorisi: 

Yardımcılar

Uygulama erişilebilir mi?: 

Tamamen erişilebilir

Düğme etiketleri: 

Bazı butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretli