İntellilist

Uygulama açıklaması: 

Başarılı bir alışveriş yönetim uygulaması mı arıyorsunuz? İntellilist karşınızda! Üstelik abonelik yok, tekrar tekrar ücret ödemek yok. Eğer ihtiyaç duyarsanız tek bir ödeme ile bütün gelişmiş özellikleri aktif hale getirebilirsiniz. İntellilist, alışveriş deneyiminizi daha organize hale getirmenize yardımcı oluyor.
Özellikler:
**hazır ürün şablonlarını kullanın: kahvaltılıktan et ürünlerine, oyuncaklardan kişisel bakıma, meyveden sebzeye, içeceklerden elektroniğe kadar onlarca kategoride yüzlerce ürün türü için hazır şablonları kullanın. İsterseniz kendi ürün tiplerinizi de oluşturabilirsiniz.
**ürünlerinizin fiyatlarını ekleyin: ürünleriniz için farklı mağaza/marketlerdeki fiyatları ekleyin. Böylece, marketler arasındaki fiyat farkını ve fiyatın zaman içindeki değişimini gözlemleyin.
**alışveriş listelerinizi senkronize edin ve paylaşın: alışveriş liste ve ürünlerinizi farklı cihazlar arasında senkronize edin ve paylaşın: alışveriş listeleriniz sahip olduğunuz cihazlar arasında senkronize edin veya e-posta, whatsapp veya kısa mesaj yoluyla paylaşın.
**ürünlere fotoğraflar ekleyin ve böylece alışveriş esnasında kafa karışıklığından veya yanlış ürün almaktan kurtulun:
**alışveriş listenizi arşivleyin: alışveriş listelerinizi, daha sonra tekrar kullanmak ve fiyat karşılaştırması yapmak için arşivleyin.
**ürünleri favorilere ekleyin: favori ürünlerinize daha hızlı ulaşmak için onları favorilere kaydedin.
**ürünlerinizi reyonlar halinde düzenleyin: ürünleri reyonlar halinde organize edin ve ürün reyonlarını dilediğiniz biçimde sıralayın.
**alışveriş istatistiklerini görün: alışveriş geçmişiniz yardımıyla alışveriş istatistiklerinize erişin. Böylece, hangi mağazanın hangi tip ürünlerde ucuz veya pahalı olduğunu kolaylıkla farkedin.
**paket boyutunu girin: ürünlerin paket boyutunu girerek birim fiyatlarını görün. Böylelikle, benzer iki ürün arasında karşılaştırma yapın.
**renkli fiyatlandırma sayesinde çok fazla ödediğiniz ürünleri kolaylıkla farkedin.
**veri kaybını önlemek için listelerinizi dilediğiniz zaman yedekleyin.
**farklı renkler, yazıtipleri ve simgelerle intellilist uygulamasını zevkinize göre özelleştirin.

erişilebilirlik notları

uygulama ilk etapta kullanılabilir gözükmesine karşın, irili ufaklı çok fazla erişilebilirlik sorunu var ve, bunlar bir bütün olarak genel kullanılabilirliği çok yoğun biçimde baltalıyor.

uygulama yorumu

çok hantal çalışan bir uygulama, yukarıdaki erişilebilirlik kusurlarını da ekleyince kullanmak için pek sebep kalmıyor.

Uygulama kategorisi: 

alışveriş

Uygulama erişilebilir mi?: 

Kullanmak gerçekten zor

Düğme etiketleri: 

Bazı butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz