İnstaweb

Uygulama açıklaması: 

İnstaweb, web sayfalarını daha sonra kolayca okumak için pdf dosyalarına dönüştüren pratik bir araçtır. Uygulama özellikle webden makale kaydedenlerin işlerini oldukça kolaylaştıracaktır. Uygulamayı kullanarak daha sonra okumak için web sayfalarındaki içerikleri kaydedebilirsiniz.
İnstaweb ile oluşturulan PDF dosyalarını paylaşmak, dışa aktarmak ve yazdırmak da oldukça kolaydır. Uygulama bu gibi standart iOS entegrasyonlarına sahiptir.
İnstaWeb ile oluşturduğunuz belgeleri dahili klasör yapısı desteğiyle kişiselleştirilmiş klasörler altında toplayabilir, tüm belgelerinizi çevrimdışı erişim için cihazınızda depolayabilirsiniz.
İnstaWeb, PDF dosyalarını oluşturmak ve web sayfalarını önizlemek için dahili bir web tarayıcısı sunar. Bu sayede dönüştürme işlemleri pratik şekilde gerçekleştirilir.
Uygulamanın oluşturduğu PDF çıktısı oldukça temiz ve okunaklıdır. Ayrıca web sayfalarındaki linklerde korunur.

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile erişilebilir durumda. Tabi, dahili tarayıcı biraz yadırgatıcı görünüyor, bunun dışında problem yok.

uygulama yorumu

artık çok da ihtiyaç olmayan bir uygulama türü. Safari üzerindeki okuyucu görünümü be yerleşik PDF aracı, yerimi yöneticileri, web sayfası kırpma araçları, online dönüştürücüler, profesyonel editörler derken onlarca güçlü çözüm var. Fakat, özellikle hızlı kırpmalar için temel seviyede kullanılabilir olduğunu da kabul ediyorum. Bununla birlikte, gelişmiş bir çıktı beklememelisiniz, o işler için profesyonel bir editörü iOS dışındaki bir ortamda kullanmak gerekiyor.

Uygulama kategorisi: 

Yardımcılar

Uygulama erişilebilir mi?: 

Tamamen erişilebilir

Düğme etiketleri: 

Bazı butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz