GoodReader

Uygulama açıklaması: 

GoodReader, ilk sürümünün yayınlandığı 2009 yılından bu yana alanının en iyisi olmayı sürdüren güçlü bir belge okuyucudur. Aradan geçen bunca yıldan sonra en başarılı belge okuma ve dosya yönetimi özelliklerini bir arada sunmayı sürdüren GoodReader, appStore üzerindeki en eski yazılımlardan biridir. GoodReader, belge okumak ve organize etmenin güçlü ama bir o kadar da pratik bir yoludur.
Özellikler:
**dosya görüntüleme: PDF, TXT, MSOffice dosyaları, iWork dosyaları, HTML, resimler, müzik ve sesli kitap dosyaları, videolar... tüm bu dosya tiplerini GoodReader ile görüntülemeniz mümkündür. Ek olarak PDF dosyalarına açıklama ekleyebilir ve TXT dosyalarını düzenleyebilirsiniz.
**PDF dosyalarıyla çalışın: GoodReader uygulamasının sunduğu PDF desteği pratikliği ve işlevselliğiyle rakiplerinin önündedir. Sürekli metin okuma mekanizmasıyla PDF metnini rahatça akıtmanın keyfini çıkarın; PDF dosyalarınıza açıklamalar, notlar, çizimler vs ekleyin; PDF dosyalarınızdaki önemli gördüğünüz yerleri alternatifli biçimde vurgulayın. Bitmedi! Tüm bunları dışa aktararak açıklama ve notlarınızı daha verimli kullanın. Sonuç olarak, GoodReader’in benzersiz okuma ve not alma seçenekleriyle PDF belge deneyiminizi maksimuma çıkarın.
**güçlü dosya yönetimi: GoodReader her ne kadar güçlü bir belge okuma uygulaması olarak öne çıkmış olsada yapabildikleri belge okuma ile sınırlı değildir. GoodReader’in sunduğu güçlü dosya yönetimi araçları sayesinde dosya ve klasörlerinizi tıpkı bilgisayarınızda yaptığınız gibi rahatlıkla organize edebilecek ve yöneteceksiniz. Dosya ve klasörlerinizin kusursuz yönetilmesi ile beraber belge okuma deneyiminizi de karmaşa ve dağınıklıktan korumuş olacaksınız. Ek olarak, belge okuma ve yönetme gibi birbirleriyle doğrudan ilgili işlevlere tek merkezden kolayca erişmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız.
**Cloud desteği: GoodReader’in belge okuma ve yönetme yetenekleri cihazınızla sınırlı değil. Google drive, OneDrive, Dropbox, box, webdav, afp, snb, ftp ve sftp konumlarındaki dosyalarınıza GoodReader içinden erişebilirsiniz. Böylece dosya ve klasörlerinizin yükleme, indirme ve senkronize etme işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Belge ve klasörlerinizi başka konumlara taşımak, cihazınıza indirmek, cihazınızdan dosya yüklemek ve belgelerinizi düzenleyerek senkronize etmek... tüm bu özellikler ve çok daha fazlası GoodReader ile parmaklarınızın ucunda.
**yüksek dosya güvenliği: iOS ve iPADOS ortamları güvenli olsalar da, GoodReader bununla yetinmez. Çünkü belgelerinizin sizin için ne kadar önemli olduğunun farkında olan bir ekip tarafından geliştirilir. Bu hassasiyetin bir sonucu olarak da, yerleşik Apple güvenlik katmanlarının üzerine kendisi için AES256 şifrelemeyi ekler.
**çoklu görev desteği: GoodReader, iPADOS çoklu görev yetenekleriyle uyumludur. Bu sayede GoodReader uygulamanızı bölünmüş ekranda kullanabilecek, iki farklı belgeyi bölünmüş ekranda görüntüleyip takip edebilecek, hatta aynı belgenin farklı sayfalarını dâhi görüntüleyebileceksiniz.

erişilebilirlik notları

11 yılın sonunda erişilebilir biçimde PDf okutamayan ve not aldıramayan bir uygulama olmayı başarmak... evet, maalesef uygulama en temel görevini VoiceOver ile uyumlu şekilde gerçekleştiremiyor.

uygulama yorumu

çok popüler bir belge okuma uygulaması olmasına karşın erişilebilir belge okutmayı başaramadığından şu haliyle önermiyorum.

Uygulama kategorisi: 

Üretkenlik

Uygulama erişilebilir mi?: 

Kullanılamaz durumda

Düğme etiketleri: 

Bazı butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretli