Gazete duvar

Uygulama açıklaması: 

Dijital haber portalı Gazete Duvar artık mobil cihazınızda. Apple uygulama mağazasından ücretsiz olarak indirin; ilkeli, bağımsız, objektif haberleri Gazete Duvar’dan takip edin. Son dakika gelişmeleri, gündem, politika, dünya, ekonomi, kültür sanat, spor, sağlık, bilim haberleri, yazarlar, röportajlar, analizler ve daha fazlası... Özgün içerikler, özel haberler, özgür bir dile sahip Gazete Duvar, okurlarına yeni bakış açıları sunmaktan çekinmiyor. Ücretsiz mobil uygulamayı indirin gündemi Gazete Duvar’dan takip edin. Gazete Duvar bir AND Gazetecilik Yayıncılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. yayınıdır.

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile kullanılabilmekle beraber, reklam içeriği ve uygulamanın kötü bir web sayfası görünümü sunması sebebiyle arayüzü rahat sayılmaz. Ek olarak, haber kategorilerine ulaşmak için de sayfanın en altına gitmek gerektiğini hatırda bulundurun.

uygulama yorumu

erişilebilirlik notlarından da anlaşılabileceği üzere, uygulama arayüzü kötü. Web sitesi yerine mobil uygulama kullanmayı gerektirecek bir avantaj sağlamıyor.

Uygulama kategorisi: 

Haberler

Uygulama erişilebilir mi?: 

Kullanılabilir durumda

Düğme etiketleri: 

Tüm butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz