ESV Bible

Uygulama açıklaması: 

Bu uygulama, incil'in ESV olarak da bilinen ingilizce çevirisini hoş ve sezgisel bir arayüzle sunuyor. Uygulama ile ESV incil çevirisine, sesli incil kayıtlarına ve onlarca okuma planına ücretsiz biçimde erişebileceksiniz.
ESV Bible uygulamasının okuma modu incil çalışmanızı verimli kılacak ve dikkat dağıtmayacak şekilde tasarlandı. Bu sayede incil metnine odaklanmanız kolaylaştı.
Uygulama incil çalışmanızı organize etmeye yardımcı olmak için 60'ın üzerinde tematik okuma planı ile geliyor. Bu sayede incil çalışmanızı zaman ve ihtiyaçlarınızla uyumlu olacak biçimde planlamanız mümkün hale geldi.
Uygulama ile okumak yerine dinlemeyi de seçebilirsiniz. Temiz ve akıcı bir sesli incil metni sizi bekliyor olacak.
ESV Bible uygulaması sunduğu onlarca ücretsiz kaynakla incil çalışmanızı derinleştirmenize yardım eder. Bununla beraber, esv.org üzerindeki ücretli kaynaklara abone olmanız da mümkündür.
Uygulamada arama yapmak oldukça pratiktir. Her hangi bir anahtar kelimeyi, referansı veya söz öbeğini arayın, sonuçları hızlıca gözden geçirin veya ilgili pasaja pratik biçimde erişin.
ESV Bible uygulamasının sunduğu yerleşik not ve vurgulama araçları ile kişisel incil çalışmanızı derinleştirmeniz her zaman mümkündür. Bu sayede kişisel notlar almak, önemli pasajları vurgulamak ve dilediğiniz pasaja yer imi iliştirmek gibi standart çalışma fonksiyonları parmaklarınızın ucunda.
ESv uygulamasındaki not, vurgu ve yer imleriniz tüm platform ve cihazlarınızla senkronize edilir. Bu sayede incil çalışmanız kesintiye uğramaz.

erişilebilirlik notları

okuma modu erişilebilir değil, dolayısıyla uygulama VoiceOver ile kullanım dışı.

Uygulama kategorisi: 

Referanslar

Uygulama erişilebilir mi?: 

Kullanılamaz durumda

Düğme etiketleri: 

Bazı butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz