brave

Uygulama açıklaması: 

brave, ios için tasarlanmış hızlı, güvenilir ve özgür bir web tarayıcısıdır. uygulama, dahili bir reklam engelleyicisiyle beraber gelmektedir. böylece, sizi izleyen ikincil sitelerin hakkınızda veri toplamasını kısmen engelleyebildiğiniz gibi baterya ve veri tasarrufu da sağlarsınız. brave ile; hiç bir eklenti kurmadan ve extra ayar yapmadan istenmeyen reklamları engelleyerek temiz ve hızlı bir web gezinme deneyimine kavuşabilir; reklam engellemenin avantajıyla batarya performansınızda gözle görünür bir artış yaşayabilir; https Everywhere, script engelleme, üçüncü parti çerezleri bloklama ve gizli tarama modu gibi ek özellikler ile özel ayar yapmadan kullanıcı gizliliğinizi arttırabilir; tarama geçmişiniz ve web geçmişiniz gibi bilgileri güvenli şekilde aygıtlarınızla senkronize edebilir; kötü amaçlı yazılımlar ve kimlik avı dolandırıcılığına karşı güvenliğinizi arttırabilir ve yer imi, tarama geçmişi ve son sekmeler gibi standart web tarayıcı özellikleriyle webde aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. sonuç olarak; brave web tarayıcı, hiç bir ek ayar ve eklentiye gereksinmeksizin gizliliğiniz, güvenliğiniz ve hız için optimize edilmiş ideal bir web tarayıcıdır.

erişilebilirlik notları

uygulamanın temel işlevleri tatmin edici seviyede erişilebilir. fakat, özellikle araç çubuğu ve menüye ulaşmak için ekranın en sonuna gitmek işkence oluyor çünkü ilgili jesture uygulamada çalışmıyor. siz de mecburen sayfaları kaydırmak zorunda kalıyorsunuz. ayrıca web sayfalarıyla araç çubuğu ve menü işlevleri arasında da hiyerarşik sırayla süpürme yapmakta sorunlar var yani kaymalar oluyor. genel olarak VoiceOver jesture problemi dikkat çekiyor. ikinci bir problem olarak da engellenen reklam tracker vs içerik hakkındaki bilgiye ulaşmak mümkün olmadı ki bu oldukça can sıkıcı.

uygulama yorumu

bu tarayıcıyı bir alternatif olarak yazdım, kişisel olarak mobil tarafta kullandığım bir uygulama değil. belki https Every where için düşünebilirsiniz. ki ortak kamusal ağlar dışında https Everywhere çok da bir önem arzetmiyor; yaptığı şey çok özel değil. uygulama açıklamasında övülen her işi daha iyi yapan çözümler var; arayüzü de rahat değil.

Uygulama kategorisi: 

Yardımcılar

Uygulama erişilebilir mi?: 

Kullanılabilir durumda

Düğme etiketleri: 

Tüm butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz