Bookshelf

Uygulama açıklaması: 

Kitaplarınızı veya kitap koleksiyonlarınızı, oluşturacağınız birden çok sanal kitap rafında toplayın ve günden güne büyüteceğiniz katalogunuzu her daim organize tutun; Okuma ilerlemenizi takip edin ve daha sonra okuyacağınız kitapların bir listesini oluşturun; kullanıcıların önerilerini izleyerek yeni kitaplar oluşturun ve siz de kendi arşivinizi paylaşın. Bookshelf, tüm bunları ve çok daha fazlasını şık ve işlevsel bir arayüzle iOS ve iPADOS cihazlarınıza getiriyor.
Özellikler:
**kitaplarınızı ekleyin: ister barkod taramasıyla, ister uygulama içinde yazar/kitap adı/yayınevi aramasıyla, isterseniz de kitaplarınızı elle girerek sanal kitaplığınıza kitap ekleyin.
**başka ortamlardan içe aktarın: popüler kitap uygulama ve servislerinde bulunan kitaplığınızı kolaylıkla bookshelf içine aktarın.
**kitap ayrıntılarını dilediğiniz zaman tekrar tekrar düzenleyin: kitap adı, yazar, altbaşlık, yayınevi, sayfa sayısı, yayınlanma tarihi, seri, kitap kategorisi gibi temel bilgileri; kitabı okumaya ne zaman başladığınız ve şu anda kaç sayfa okuduğunuz gibi size özel bilgileri ve kitaplarınız için özel açıklama ve notlar gibi kişiselleştirilmiş bilgileri ekleyin. Böylece, kitaplarınızla ilgili her türlü ayrıntıyı kayıt altında tutun ve takip edin.
**kitaplarınızı organize edin: kitaplarınızı, oluşturacağınız sanal raflarda toplayın; kitaplarınız için etiketler oluşturarak yeni sınıflamalar meydana getirin.
**aradığınızı kolayca bulun: kitaplarınızı: kitap raflarınızda arama yapın ve aradığınız kitabı kolayca bulun.
**kitaplarınızı sıralayın: kitaplarınızı yazara, yayınevine, sayfa sayısına vs.. göre sıralayarak odaklanmak istediğiniz kitaplara kolayca ulaşın.
**filtreleri kullanın: okuduğunuz veya henüz okumadığınız kitapları filtreleyerek öne çıkartın.
**okuma durumunuzu takip edin: bir kitaba ne zaman başladığınızı, ne zaman bitirdiğinizi ve kaç sayfa okuduğunuzu takip edin; ayrıca ayrıntılı okuma istatistiklerinizi de görerek okuma performansınızı gözleyin.
**okuma listeleri oluşturun: okumak istediğiniz kitaplar için okunacaklar listeleri oluşturun.
**sosyal bir kitap okuma deneyimine merhaba deyin: başkalarının neler okuduğunu takip edin; okuduklarınızı diğerleriyle paylaşın ve diğer kullanıcılara bir fikir vermesi için kitapları puanlayın.
**kitaplığınızı tüm platform ve cihazlarınızda senkronize edin: kitaplığınız bookshelf hesabınız yardımıyla tüm cihazlarınızla senkronize edilir. Bununla birlikte kitaplığınızın bir yedeğini almanız her zaman mümkündür.

erişilebilirlik notları

uygulama şu an için çok ciddi erişilebilirlik kusurları barındırıyor. Bu haliyle kullanılabilir durumda değil.

uygulama yorumu

hem kitap koleksiyon işlevleri, hem de kitap sosyal medyası olarak çok daha güçlü ve erişilebilir alternatifleri var. Sonuç olarak, bu erişilebilirlik durumuyla önermiyorum.

Uygulama kategorisi: 

Kitaplar

Uygulama erişilebilir mi?: 

Kullanılamaz durumda

Düğme etiketleri: 

Bazı butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz