blindfold greeting card

Uygulama açıklaması: 

blindfold greeting card, tamamen erişilebilir olarak tasarlanmış bir sesli tebrik kartı oluşturucusudur. uygulamayı kullanarak arkadaşlarınıza, ailenize, kısacası tüm sevdiklerinize eğlenceli tebrik kartları gönderebilirsiniz. bir tebrik kartı; önce uygulamanın yüzlerce ses içeren arşivinden bir ses seçilmesiyle ve ardından sizi ifade eden bir ses kaydı eklenmesiyle oluşturulur. bu iki adımı tamamladıktan sonra kartınızın nasıl göründüğünden emin olmak için dinleme aşaması gelir. son olarak da tebrik kartınız başkalarına göndermek için hazırlanır. bu son aşamadan sonra kartınız için oluşturulan linki kısa mesaj, e-posta, facebook, twitter veya telefonunuzdaki her hangi bir paylaşma yöntemiyle dilediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. hazırlanan tebrik kartları uygulama sunucusuna gönderilip oradan dağıtılmasına rağmen, kartın ne kadar tutulacağı ayarlanabilir.

blindfold greeting card kategorilere ayrılmış yüzlerce ses efekti ile tebrik kartlarınızı tasarlamanızı oldukça kolaylaştırmaktadır. ek olarak ses kaydınızı oluştururken de hazır ses kayıtlarından birini kullanma; kendi kayıtlarınızdan birini seçme; yeni bir kayıt oluşturma ve metni sese dönüştürme gibi seçeneklere sahip olursunuz.

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile tamamen erişilebilir olarak tasarlanmıştır.

uygulama yorumu

arayüzüyle, menüleriyle vs tam bir blindfold uygulaması. ama çok luzumsuz bir iş olduğunu düşünüyorum. bir kere kartlar localde tutulamıyor, ek olarak en temel seviyede düzenleme dahi yapılamıyor. sadece geniş bir ses efekti arşivi için ise gereksiz derecede pahalı ki bir ses arşivi bulup kullanmak 5 dakikalık bir iş. sanırım tebrik kartı hazırlama işi otomatikleştirmek istenmiş. kimin ihtiyacı olur bilmem.

Uygulama kategorisi: 

Sosyal ağ

Uygulama erişilebilir mi?: 

Tamamen erişilebilir

Düğme etiketleri: 

Tüm butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz