auzef

Uygulama açıklaması: 

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi'nin resmi uygulamasıdır.

AUZEF, İstanbul Üniversitesi bünyesinde bulunan Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesidir. Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi, öğrencilerine dünyanın neresinde olursa olsunlar internet üzerinden İstanbul Üniversitesi standartlarında öğretim görme ve mezun olma fırsatı sunmaktadır. AUZEF öğrencileri, İstanbul Üniversitesinde örgün öğretimde okuyan öğrencilerin yararlandığı bütün imkânlardan faydalanabilmektedir. Yükseköğretim kurumlarının önlisans / lisans programlarında okuyan veya her hangi bir lisans veya önlisans programından mezun olan herkes, AUZEF’te “Sınavsız İkinci Üniversite” fırsatından yararlanabilmektedir. Sınavlara, auzef mobil uygulamamızdaki kitapları okuyarak çalışabilirsiniz. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde kitaplar her zaman elinizin altında olacak. Ayrıca Auzef mobile indirdiğiniz kitapları, internet bağlantısı olmadan da okuyabilirsiniz. İstek, öneri ve şikayetlerinizi http://auzef.istanbul.edu.tr/cozum/ adresine iletmenizi bekliyoruz.

erişilebilirlik notları

uygulamanın etiketsiz butonlar başta olmak üzere ciddi erişilebilirlik sorunları bulunsa da, ana sayfada bulunan etiketsiz butonların yanlarındaki metin etiketlerinin de yardımıyla dersler sekmesi bulunabiliyor. zaten bu uygulamadan kitaplara erişimden fazlasını da pek beklemiyoruz.

uygulama yorumu

söylenecek çok bir şey yok. kötü de olsa çevrim dışı erişime izin verdiği için kullanılan resmi uygulama. alternatif olarak auzef web sitesini kullanabilir ya da ders materyalinin pdf dosyasını dönüştürerek erişilebilir bir ders materyali elde edebilirsiniz.

Uygulama kategorisi: 

Eğitim

Uygulama erişilebilir mi?: 

Kullanılabilir durumda

Düğme etiketleri: 

Bazı butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz