amazon prime video

Uygulama açıklaması: 

amazon prime video, dizilerden filmlere geniş sayılabilecek içerik havuzundan dilediğinizi zahmetsizce izlemenizi sağlayan başarılı bir servistir. uygulamayı kullanarak, binlerce dizi ve film arasından dilediğinizi izleyebilir ve kaldığınız yerden izlemeye devam edebilir, daha sonra izlemek için içerikleri izlenecekler listesine ekleyebilir, internet bağlantısına gerek duymaksızın izlemek için download edebilir, içeriğin oynatılması esnasında içerikle ilgili bilgilere ulaşabilir ve tüm bunları bütün aygıtlarınızda senkronize biçimde yapabilirsiniz. tek ihtiyacınız bir amazon prime hesabı!
sistem klasik abonelik yöntemiyle işler, aboneliğiniz aylık olarak, 24 saat öncesinden iptal edilmedikçe yenilenir. aboneliğinizi iTunes ayarlarınızdan kolayca yönetebilirsiniz.

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile kolayca kullanılabilmektedir. bu tarz uygulamalarda birincil önceliğe sahip player ekranlarının erişilebilirliğinde bir probleme rastlamadım.

uygulama yorumu

netflix ile karşılaştırırsak arşivi geride ve, netflix playeri daha kullanışlı. türkçe içerik ise altyazıyla sınırlı. fakat, iOS 11 ile altyazıların problem olmaktan çıktığını ve Amazon'un yakında türkiye pazarına gireceğini düşünürsek güzel gelişmelerle karşılaşabiliriz.

Uygulama kategorisi: 

Eğlence

Uygulama erişilebilir mi?: 

Tamamen erişilebilir

Düğme etiketleri: 

Tüm butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz