Adobe Account access

Uygulama açıklaması: 

Adobe hesabınızda tek dokunuşla oturum açmak ister misiniz? Cevabınız evet ise adobe account access uygulamasını deneyin.
account access, Adobe’nin resmi iki faktörlü kimlik doğrulama uygulamasıdır. Uygulamayı kullanarak adobe oturumunuzu şifrenize ihtiyaç duymaksızın açabilirsiniz. Tek yapmanız gereken oturum açma bildirimine onay vermek. Bu yolla hızlı ve güvenli biçimde oturum açabileceksiniz. Dilerseniz, bildirim yerine iki faktörlü doğrulama kodu ile oturum açmayı da tercih edebilirsiniz.

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile erişilebilir durumda.

uygulama yorumu

adobe’nin iki faktörlü kimlik doğrulama uygulaması. Kullanım senaryosu da oldukça basit. Oturum açmak istediğiniz adobe hizmetinde e-posta adresinizi giriyorsunuz, daha sonra da uygulamaya gelen bildirimi onaylayarak oturum açıyorsunuz. Bildirim yöntemi yerine kodu kullanarak oturum açmanız da mümkün; account access 30 saniyelik aralıklarla kodlar üretebiliyor.
Not: adobe hesap ayarlarında, başka bir kimlik doğrulayıcıyı kullanmanızı mümkün kılacak seçenekler de mevcut elbette. Hatta, onay bildirimlerini sms olarak telefonunuza veya e-posta adresinize alabilirsiniz.

Uygulama kategorisi: 

Yardımcılar

Uygulama erişilebilir mi?: 

Tamamen erişilebilir

Düğme etiketleri: 

Tüm butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz