Uygulama dizini

Kategoriye göre filtreleyebilirsiniz.

just timers

just timers; siri kestirmeleri desteği ve basit arayüzüyle dikkat çeken bir kronometre=zamanlayıcı uygulamasıdır. bu uygulamayı kullanarak aynı anda birden fazla zamanlayıcı çalıştırabilir ve bu zamanlayıcıları siri kullanarak sesinizle kontrol edebilirsiniz. zamanlayıcılarınızın her biri için siri kestirmeleri atayabileceğiniz gibi, tüm zamanlayıcılarınızı aynı anda kontrol edecek kestirmeler de kullanabilirsiniz.
temel özellikler:

weather gods

weather gods milyonlarca bölgenin ayrıntılı hava durumu bilgilerini eşsiz bir görsellik, güçlü grafikler, hava durumuna uygun ses efektleri ve kolay kullanılan bir arayüz ile iOS cıhazınıza getiriyor. böylelikle ayrıntılı veriler sizin için rakamlardan ibaret olmaktan çıkacak; adeta hava durumunu tüm duyularınızla yaşayacaksınız. üstelik bunu yaparken de hava durumuna ait hiç bir teknik ayrıntıyı kaçırmayacaksınız. evet; doğru anladınız!

arda'nın mutfağı

Herkese Merhaba,

speedtest by ookla

Speedtest, internet bağlantınızın hızını, daha doğru bir ifade ile servis sağlayıcınızın size sağlayabildiği maksimum hızı test edebileceğiniz hafif ve kullanışlı bir uygulama. Uygulama basit bir arayüz altından, size en yakın serverlerden seçim yaparak basit download, upload ve ping testleri yapıyor. İsterseniz server listenizden elle de seçim yapabiliyorsunuz. Uygulama gerçekleştirdiğiniz hız testlerinin kayıtlarını da tutuyor. Dilediğiniz zaman bu kayıtlara erişebiliyor, sıralayabiliyor, paylaşabiliyor yada silebiliyorsunuz.

ne pişirsem

Binlerce resimli yemek tarifinin bulunduğu yüz binlerce kişinin kullandığı Nepisirsem.com sitesinin iOS uygulaması. Uygulama ile yemek, pasta, kek, tatlı, börek tariflerine ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz tarifleri favorilerinize ekleyip kendi yemek defterinizi oluşturabilirsiniz. Tarif içerikleri sürekli güncellendiği için internetsiz çalışmamaktadır. Birbirinden güzel binlerce nefis yemek tarifinin bulunduğu yemek kategorilerinden bazıları:

just press record

just press record, tek dokunmayla hızlı kayıt, kayıttan metne transkripsiyon ve iCloud senkronizasyon özelliklerini kompakt bir arayüz altında sunan başarılı bir ses kayıt uygulamasıdır. hatta kayıt yapmak için artık dokunmnıza dahi gerek yoktur, siriye söyleyin ve kayıt başlasın! just press record uygulamasının zaman kaybetmeden kayıt yeteneği sayesinde o anda aklınıza gelen önemli fikirleri ve özel anlarınızı onları unutmadan ve sıcaklığını kaybetmeden hızlıca kaydedebilecek ve kaydın metin çıktısını alabileceksiniz.
kayıt özellikleri:

vo calender

vo calender, VoiceOver ile rahat kullanılabilmesi için özel olarak geliştirilmiş fazlasıyla basit bir takvim uygulamasıdır. uygulamayı kullanarak takvim günleri arasında rahatça gezinebilir, takviminizdeki etkinliklere erişebilir, yeni etkinlik oluşturabilir ve varolan etkinlikleri düzenleyebilir veya silebilirsiniz. dilerseniz daha detaylı seçenekler için standart takvim uygulamasına da geçiş yapabilirsiniz.

fe file explorer pro

fe file explorer pro, iOS cıhazınız için güçlü özelliklerle donatılmış bir dosya yöneticisidir. fe file explorer ile sadece yerel dosyalarınıza değil; cloud servislerindeki, bilgisayarınızdaki ve nas ünitelerindeki dosyalarınıza da rahatça erişebileceksiniz. bunun yanı sıra video ve müzik dosyalarınızı indirmeden oynatabilecek; dosya kaynaklarınızdaki resim ve belgelerinizi görüntüleyebileceksiniz.
özellikler:
*smb ve cifs protokollerini kullanarak windows, mac, linux ve nas cıhazlarınızdaki dosyalara erişim.
*webdav, ftp ve sftp sunucularına erişim.

put.io

put.io, bulut depolama, video oynatıcı ve torrent indirme ile ilgili bütün alışkanlıklarınızı köklü şekilde değiştirebilecek baş döndürücü bir servis ve uygullamadır. torrent başta olmak üzere inirilebilir her türlü içeriği saniyeler içinde indirerek kullanıma sunan bir servistir. eklediğiniz torrent linkleri ve diğer indirilebilir içerik saniyeler içinde put.io hesabınıza yüklenmiş olur. bundan sonra ister bilgisayarınıza indirerek, ister put.io servisi üzerinden oynatarak içeriğin keyfini çıkarabilirsiniz.

files file manager & browser

files uygulaması yerleşik web tarayıcı, indirme yönetici, dosya yönetici ve dosya görüntüleyici işlevlerini bir arada sunan işe yarar bir uygulamadır. uygulamanın tarayıcı özelliğini kullanarak webde gezinebilir, sitelerdeki indirilebilir içerikleri cıhazınıza indirerek çevrim dışı görüntüleyebilir, güçlü dosya görüntüleyicisi ile belge ve ortam dosyalarınızı oynatabilir ve dosya yöneticisi ile standart dosya ve klasör operasyonlarını rahatça gerçekleştirebilirsiniz. bu uygulama özellikle web sitelerinden cıhaza dosya indirme işlevi ile öne çıkmaktadır.
özellikler:

Sayfalar

Uygulama dizini beslemesine abone olun.