Uygulama dizini

Kategoriye göre filtreleyebilirsiniz.

Momento

İOS ortamındaki en popüler günlük tutma uygulamalarından biri olan momentoyla tanışın. Momento, hayatınızdaki önemli anları biriktirmek, paylaşmak, daha sonra anımsamak kısacası hayatınızı bir film şeridi gibi tekrar yaşamak için iyi bir seçim. Peki momento bunı nasıl yapıyor? Elbette klasik günmlük tutma rutinini iOS’in imkanlarıyla birleştirerek. Momento güçlü bir günlük tutma uygulamasından beklendiği gibi anlarınızı fotoğraf, kişi, yer, etiket ve notlarla zenginleştirmenize yardımcı olur.

Twitterrific

Twitterrific, kullanımı kolay ve keyifli bir twitter istemcisidir. Twitter deneyimi hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Hantal, kalabalık ve sıkıcı twitter arayüzlerine son! Twitterrific, sade, anlaşılması kolay, keyif verici ve tüm bunlarla birlikte işlevsel bir twitter deneyimi sunuyor.

Diary

Diary, basit günlük tutma ihtiyaçları gözetilerek tasarlanmış basit bir uygulamadır. Kuşkusuz, günlük tutmak özel ve farklı bir deneyimdir. Günlüğünüz sizin en sadık dostunuzdur, onunla en gizli sırlarınızı paylaşırsınız. Şiirler ve hikayeler yazmak, içinizi dökmek, başınızdan o gün geçenlerin bir dökümünü çıkarmak, fikirlerinizi ve duygularınızı kayda geçirmek için yazarsınız. Dairy, tüm bu amaçlar için emrinizdedir. Dilerseniz günlüğünüzü fotoğraflar ve ruh halinizi yansıtan emojilerle zenginleştirebilirsiniz. Merak etmeyin!

ziraat mobil

Bankacılık işlemlerine rahat ve pratik bir şekilde erişim imkanı sunan Ziraat Mobil uygulamamız kolay, anlaşılır ve kullanıcı dostu arayüzleri ile Bireysel, Kurumsal ve Kurumsal izleme müşterilerimize birçok yenilik sunmaktadır.

• 15-18 yaş aralığındaki genç müşterilerimiz için oluşturulan izleme altyapısı ile Ziraat Mobil’i izleme yetkisi ile kullanabilirler.

enpara.com Cep Şubesi

• Hesap bilgilerinizi ve hesap hareketlerinizi gözlemleyebilir, yeni hesap açabilir, Vadesiz TL hesabınız dışındaki tüm hesaplarınızı dilediğiniz zaman
kapatabilirsiniz.

• Kredi kartı bilgilerinizi, ekstrelerinizi, dönem içi harcamalarınızı, provizyonda bekleyen işlemlerinizi, gelecek dönem taksitlerinizi gözlemleyebilir, kart borcunuzu ödeyebilir, nakit avans kullanabilir ve daha önce tek çekim olarak gerçekleştirdiğiniz harcamalarınızı sonradan taksitlendirebilir, kredi kartınıza bağlı olarak sanal kredi kartı oluşturabilirsiniz.

my wunderful days

my wunderful days, ios ve ipados cihazlarınızda kolay ve hızlı günlük tutmanız için tasarlandı. klasik günlük tutma işlevlerine ek olarak günlüklerinizi fotoğraflarla zenginleştirme, iCloud desteği, günlük içinde hızlı arama ve çok daha fazlasıyla güçlendirildi.

itranslate

iTranslate önde gelen çeviri ve sözlük uygulamasıdır. 100’dan fazla dilde metin ve internet sayfa çevirisinde bulunun, veya bu dillerde karşılıklı ses konuşmaları yapmaya başlayın. Yeni Çevrimdışı Modumuz, sizlerin iTranslate’i pahalı dolaşım ücretleri ödemek zorunda kalmadan ülkeniz dışında kullanmanıza izin vermektedir. ● 100’dan fazla dilde çevirilerde bulunun. ● Erkek veya kadın sesinde çevirileri dinleyin. ● Farklı lehçeler arasında geçiş yapın. ● Eş anlamlıları ve farklı anlamlıları içeren sözlükler.

e-devlet

Yeni e-Devlet Kapısı iOS uygulaması ile www.turkiye.gov.tr adresindeki hizmetler artık mobil cihazınızda. Uygulamayı kullanabilmek için e-Devlet Şifresi veya Mobil İmza sahibi olmalısınız. e-Devlet Şifrenizi PTT şubelerine geçerli kimliğiniz ile birlikte şahsen başvurarak temin edebilirsiniz. Mobil İmza aboneliği için hizmet aldığınız operatöre başvurmalı ve gerekli prosedürü tamamlamalısınız.

Braille writer

braille writer, braille ve görsel yazı sistemleri arasında çevrim yapmanızı sağlar. böylece braille dünyasına adım atabilirsiniz. uygulama braille öğretenler ve öğrenenler için pratik bir araçtır.

ibraille

kör insanların okuyabileceği bir şeyler yazmayı hiç düşündünüz mü? Braille yazı sistemini merak mı ediyorsunuz? bu klavye tüm bu ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. ibraille, braille bilmeye gerek duymaksızın kısaltmalardan arındırılmış temel braille sisteminde yazmayı sağlar. ibraille klavyesi tüm uygulamalarda kullanılabilir ve yazdığınız metnin braille karşılığını üretir ve üretilen bu çıktı her hangi bir braille yazdırma işi için referans olarak kullanılabilir. böylece siz de braille dünyasına güvenli bir başlangıç yapmış olursunuz.

Sayfalar

Uygulama dizini beslemesine abone olun.