Uygulama dizini

Kategoriye göre filtreleyebilirsiniz.

ProtonMail

ProtonMail, üçüncü kişilerin izlemesini imkânsız hale getiren uçtan uca şifreleme kullanan, Gmail benzeri bir e-posta sistemidir. -Forbes. iPhone ve iPad
için ProtonMail güvenli e-posta uygulaması, PGP uçtan uca şifrelemesini sorunsuz bir şekilde entegre ederek mobil cihazınıza kullanımı kolay e-posta şifrelemesini getirir. ProtonMail ayrıca özelleştirilebilir kaydırma hareketleri ve e-postaların geçerlilik süresini belirleme olanağı gibi eksiksiz yenilikçi özellikler içeren modern bir kullanıcı arabirimi sağlar.

yazaroku.com

YazarOku.Com , 55'den fazla ulusal gazetedeki 3000'e yakın köşe yazarının günlük köşe yazılarını topluca takip edebilmeniz amacıyla hizmet veren, internet dünyasında fenomen haline gelmiş ödüllü bir projedir. Bir çok köşe yazarı projemizden köşe yazılarında bahsetmiştir; Hıncal Uluç'tan Selahattin Duman'a, Mehmet Demirkol'dan Uğur Meleke'ye kadar..

authy

authy, iki faktörlü kimlik doğrulamanın sağladığı güvenliği pratiklikle birleştiriyor. aynı anda hesaplarınızın hem güvende kalmasını, hem de kolayca yönetilebilir olmasını istemez misiniz?
authy ile google, facebook, microsoft, firefox, dropbox, amazon ve çok daha fazla servis, hizmet ve site için zamana dayalı tek kullanımlık kodlar üretebilirsiniz. uygulama, iki faktörlü doğrulama sunan servislerin hemen hemen tümünü desteklemektedir. böylece tüm bu servislerden aldığınız gizli anahtarlar ile tek kullanımlık kodlar oluşturabilirsiniz.

microsoft authenticator

Microsoft Authenticator kullanarak kolayca, kullanışlı ve güvenli bir yöntemle oturum açabilirsiniz. Microsoft hesabınızda oturum açmak için parolanızı değil telefonunuzu kullanın. Kullanıcı adınızı girip telefonunuza gönderilen bildirimi onaylamanız yeterli olur. Bu iki aşamalı doğrulama işleminde parmak iziniz, face ID'niz veya PIN değeriniz ikinci bir güvenlik katmanı sağlar. Bundan sonra Outlook, OneDrive ve Office gibi tüm Microsoft ürünlerinize ve hizmetlerinize erişim kazanırsınız.

a spor

A Spor Mobil uygulaması ile son dakika spor haberlerini anında öğrenebilir, maç özetleri ve tüm ligler ile fikstür bilgilerine cebinizden ücretsiz ulaşabilirsiniz.
A Spor Canlı Skor mobil uygulamasıyla maçları canlı yayın ekranından saniye saniye izleyebilirsiniz.
A Spor Mobil uygulamasında neler var?
* Takımlarınızla ilgili en doğru ve tarafsız gelişmeleri takip edebilir, puan durumu ve haftalık maçlar ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.
* Hızlı ve kolay uygulamasıyla manşetler arasında tek bir parmak hareketiyle kolayca geçiş yapabilirsiniz.

trt haber

trthaber.com Yeni Yüzü ile Mobil Cihazınızda!
Türkiye’nin en çok izlenen haber kanalı TRT Haber, trthaber.com sitesindeki güvenilir, güncel haberleri ve anlık son dakika haberleriyle mobil cihazınızda.
TRT Haber’in yenilenen tasarımını, güvenilir ve sağlıklı haberlerini, bu uygulama ile mobil cihazlarınızdan takip edebilirsiniz.

erişilebilirlik notları

bu uygulamanın daha önce ciddi erişilebilirlik sorunları vardı. fakat şu haliyle kullanılabilir durumda olduğunu görüyorum. uygulama web sitesi arayüzüne yakın ve erişilebilir bir deneyim sunuyor.

diyanet radyo tv

Diyanet İşleri Başkanlığı "Diyanet Radyo TV" Uygulaması.
Bu uygulama ile dünyanın her yerinde Diyanet Tv, Diyanet Radyo ve Diyanet Kur'an Radyo'ya ulaşabilirsiniz.
Özellikleri:
Diyanet TV yayınlarını canlı izleyebilirsiniz.
Diyanet Radyo, Diyanet Kur'an Radyo ve Risalet Radyo yayınlarını canlı dinleyebilirsiniz.
Bütün programlara ve program hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.
Yayın akışlarını takip edebilir ve ilgili yayına hatırlatma ekleyebilirsiniz.
Program arşivlerine ulaşabilirsiniz.

tank battle endless gunner

tankınızla yakınlardaki tanklara meydan okuyun; ateş edin ve etkisiz hale getirin. nasıl mı?
hareket edin; yakınlarınızdaki silahları, zırhları ve yakıt tanklarını ele geçirin; ardından yakınlardaki düşmanlarınıza yaklaşın ve uygun açı ve mesafeden ateş edin. mümkün oldukça az hata yapmaya çalışmalısınız çünkü mermileriniz, zırhınız ve yakıtınız sınırlıdır. tüm bu kaynakları tekrar yenilemek seviyeler ilerledikçe oldukça masraflı olacak.

anadolu ajansı

Anadolu Ajansı uygulaması dünyanın dört bir yanından haber, analiz, infografik, fotoğraf ve görüntüyü okurlara sunuyor.
Anadolu Ajansı uygulamasıyla Türkiye, dünya, ekonomi, spor, sağlık, bilim ve teknoloji alanlarındaki son haberler akıllı cihazınızda.
Öne çıkan özellikler:
• Son dakika bildirimleriyle sıcak gelişmelerden anında haberdar olun.
• Okuma listesiyle ilginizi çeken haberleri kütüphanenizde toplayın.
• Haberleri sosyal medya üzerinden paylaşın.
• Görüntü, fotoğraf ve infografikler ile haberleri bir bakışta okuyun.

crafting kingdom

crafting kingdom aleminin en başarılı tüccarı olmaya hazır mısınız? üretim alanları oluşturun, giderek daha karmaşık ürünler üretin, üretimi otomatikleştirin, ürettiğiniz ürünleri depolamak için depolar inşa edin, size verilen görevleri tamamlayarak üretim ve satış ödülleri alın üretim merkezinizi büyütün ve sonuç olarak daha hızlı, daha çok üretin ve daha pahalıya satın! acaba ne kadar çok para kazanabilirsiniz? bu soruya kendinize meydan okuyarak yanıt verin. eğlencenin tadını çıkarın.

Sayfalar

Uygulama dizini beslemesine abone olun.