Sitenin yeni fonksiyonları

Merhabalar herkese,

Sitemizde yapılan bazı değişiklikler hakkında bilgi vermek istiyoruz;

1. İlgilendiğiniz bir konuya yapılan yorumları EMail ile almak için, ilgili konuya yorum yaparken kaydet tuşunun hemen öncesindeki seçeneği işaretleyebilirsiniz.
2. Kendi oluşturduğunuz içeriklere yapılan yorumları EMail ile almak isterseniz, bu seçeneği Hesabım bağlantısına, oradan da Düzenle bağlantısına girerek aktif edebilirsiniz.
3. İçerik ya da yorum yazma alanındaki editör ekran okuyucularla uyumlu hale getirildi, daha rahat kullanabilir, seçenekler arasında ok tuşlarıyla gezinebilirsiniz.

Yapılacak tüm güncellemeler sizlere duyurulacaktır, lütfen sizler de gördüğünüz tüm aksaklık ve hataları bizlere iletmekten çekinmeyiniz.

Keyifli gezinmeler!

Forum kategorisi: 

Sitemizde Uygulama dizini

www.engelsizapple.com
sitemize yeni özellikler eklemeye devam ediyoruz.
Sitemizi açmayı kararlaştırdığımız ilk zamanlardan beri, hayal ettiğimiz bir özelliği , nihayet bugünden itibaren sitemize eklemiş bulunuyoruz.
Özelliğimizin adı Uygulama dizini. Bu dizin ile, test ettiğimiz tüm uygulamaları site üzerinde paylaşabilecek, kategoriler halinde oluşturduğumuz dizinimizle geniş bir uygulama arşivi elde edebileceğiz.
Sitemiz anasayfasına Ana menü başlığı altına eklenen
Uygulama dizini
bağlantısıyla sitede paylaşılan uygulamalara erişebileceksiniz.
Bağlantıyı tıkladığınızda kullanmış olduğunuz ekran okuyucunun ilgili tuş kombinasyonu ile başlıkları dolaşarak uygulama dizinine gelebilir, veya ekran okuyucularınızın combo box denen combo kutucuklarına erişme kısayol tuşlarıyla kategori filtresi kutusuna ulaşarak ilgili alana erişebilirsiniz.
Bu kutucuğu kullanarak isterseniz uygulamaları kategorisine göre listeleyebilirsiniz. Kutucuğu tıkladıktan sonra ilgili kategoriyi seçin ve uygula butonunu tıklayın. Seçtiğiniz kategoriye ait eklenmiş uygulamalar listelenecektir.
Dilerseniz kategori seçmeden de alfabetik sıra ile tüm uygulamaları sayfada aşağı inerek dolaşabilirsiniz.
Sizler de test ettiğiniz veya kullandığınız uygulamaları sitemize eklemek ve diğer kullanıcılarla paylaşmak isterseniz, yapmanız gereken çok basit.
hemen
www.engelsizapple.com
sitemize gitmek ve oturum açmak.
Eğer üye değilseniz,
Yeni hesap oluştur
bağlantısını kullanarak hızlı bir şekilde hesabınızı oluşturup sitemizden yararlanmaya ve insanlarla bilgilerinizi paylaşmaya başlayabilirsiniz.
Sitede oturum açtıktan sonra kullanıcı başlığından
İçerik ekle
bağlantısını kullanarak hemen içeriklerinizi paylaşmaya başlayabilirsiniz.
İçerik ekle bağlantısını tıkladıktan sonra
iOS uygulaması
bağlantısı vasıtasıyla uygulamalarınızı ekleyebilirsiniz ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.
www.engelsizapple.com
ekibi adına:
Ömer Yeşiltaş.

Ynt: Sitemizde Uygulama dizini

Arkadaşlar yukarıda tarif edildiği şekliyle uygulama eklemeyi deneyip sayfaya ulaşamayanlar var mı aranızda? Eğer denemediyseniz, uygulama eklemeyi deneyip sayfaya ulaşılıp ulaşılamadığını belirtebilir misiniz?

Ynt: Sitenin yeni fonksiyonları

Merhabalar;
ben yorum yazılan yazıların kaydet düğmelerinin üzerlerinde işaretlenecek bir alan bulamıyorum.
O konu ile ilgili yorum maillerinin gelmesi için nasıl bir alan işaretlemek gerekiyordu?

Saygılar...

Ynt: Sitenin yeni fonksiyonları

Jaws kullanıyorsan, x harfi ile yeni bir yorum geldiğinde eposta gönder seçeneğini işaretle, konuya yapılan yorumlardan haberdar edilirsin.

Ynt: Sitenin yeni fonksiyonları

Merhabalar; maalesef öyle bir alan çıkmıyor bende. Mozilla ile de denedim, ama sonuç aynı. E-posta için işaretlenecek alan yok.

Saygılar...