Radyo programı duyurusu

Her pazartesi, Bizbize Radyoda, Ömer Yeşiltaş ve Atakan Nalbant'ın hazırlayıp sunacağı mobil teknoloji ve erişilebilirlik konulu radyo programımız başlıyor. Programımızda, iPhone, iPad, iPod gibi Apple ürünlerinin yanında, Android ve Windows Phone cephelerindeki gelişmeleri de değerlendirmeye çalışacağız. Programda, yeni çıkan erişilebilir uygulamalar, iOS, Android ve Windows Phone cihazlarıyla kullanılabilecek cihaz ve donanım incelemeleri ve son mobil teknoloji haberleri yer alacaktır. Program, her pazartesi akşam 21:00-23:00 arasında bizbize radyo,
www.bizbizeradyo.tk
adresinde yapılacaktır.
Programımızı,
www.bizbizeradyo.tk
adresinin yanında, ekte bulacağınız .pls dosyasından da takip edebilirsiniz.
Programımıza ihtiyaç oldukça alanında bilgili konuklar davet ederek renk katmaya çalışacağız.
İlk programımız, 04 Mayıs Pazartesi akşamı, 21:00'de başlayacaktır. Programın ilk bölümünde,
www.engelsizapple.com
sitesi, Seeing Assistant Home ve Move uygulamaları, değerlendirilecektir. İkinci kısımda ise, konuğumuz ile birlikte, yeni TalkBack güncellemesi ve Galaxy TalkBack karşılaştırması yapacağız, sonrasında da, Eyateb firması tarafından yayınlanan TeamTalk5 sunucularına girmeyi sağlayan Erişilebilir Konferans sistemi uygulamasını konuşacağız. Mobil erişilebilir teknoloji ve uygulamalara ilgi duyan herkesi, pazartesi akşamı 21:00 saatinde Bizbize Radyoya bekliyoruz.
Çok düşünmemize rağmen, programımıza uygun bir isim bulmayı başaramadık. Gerek bu duyuru iletisi üzerinden, gerekse de özelden bizlere ulaşarak program adı önerilerinizi aktarabilirsiniz.

Forum kategorisi: