Apple watch işe yarar mı?

Ben Apple Watch almayı düşünmesem de merak ediyorum. Acaba verilen onca paraya değer mi? Ve gerçekten de hayatımızı çok kolaylaştırır mı?

Forum kategorisi: 

Ynt: Apple watch işe yarar mı?

Merhaba, genelde form üzerinde erişilebilirlik ile alakalı tartışılsa da sorduğunuz soruya kısaca şöyle cevap verebilirim. Bu birazcık hayata bakış açınıza, Watch'ı aldığınızda hangi işler için kullanacağınıza göre değişir bence. Yani tamamen sizinle alakalı bir durum. Erişilebilirlik hususuna gelirsek Watch OS de voice over gibi erişilebilirlik özellikleri bulunuyor. Dolayısıyla kullanılabilir

Ynt: Apple watch işe yarar mı?

Bazı Web sitelerinde Apple Watch'un gereksiz olduğu, kordonunun çok terlettiği gibi söylentiler var. Bunları nasıl değerlendirmeliyiz?

Ynt: Apple watch işe yarar mı?

Apple Watch'ın gereksiz olduğu görüş belirtenin kullanımlarına, kordonun terlettiği gibi söylentilerse görüş bildiren/bildirenlerin vücut metabolizmasına bile bağlıdır. Site olarak biz ancak erişilebilirlik yönünü değerlendirebiliriz, o konuda da bir sıkıntı yok. Geri kalan meselenin diğer boyutları, tamamen inisiyatife bağlı olarak bireysel değerlendirmelere açıktır.