Bir kişiyi daha hızlı arayabilir miyim?

Bir kişiyi daha hızlı biçimde aramak için en kolay yol o kişiyi hızlı aramalar bölümüne eklemektir. Böylece o kişinin numarası hızlı aramalarda görünür. Ve telefon içinde en sol altta bulunan hızlı aramalar sekmesine girdiğimizde kişi üzerine doğrudan çift dokunduğumuzda arama başlatılır. Bu nedenle en sık aradığınız kişileri hızlı aramaya ekleyebilirsiniz. Bir kişyi hızlı aramaya eklemek için aşağıdaki adımları izleyin.
• Telefon uygulamasından kişiler sekmesine girin.
• Burada ister arama yaparak, ister aralarında dolaşarak hızlı aramaya eklemek istediğiniz kişiyi bulun ve çift dokunun.
• Parmağı sağa doğru çekerek hızlı arama düğmesini bulun ve çift dokunun.
• Karşınıza bir uyarı sesi gelecek ve eğer kişinin birden fazla bilgisi varsa, hangi bilgisini hızlı aramaya ekleyeceğiniz sorulacaktır. Cep numarasını bulup çift dokunun. Eğer kişinin yalnızca telefon numarası varsa, e-posta gibi bir bilgisi yoksa, bu adım karşınıza çıkmayacaktır.
• Şimdiki uyarıda kişinin numarasının sesli arama veya face time olarak eklenmesi sorulacaktır. Sesli arama üzerinde çift dokunun. Böylece kişi hızlı aramaya eklenmiş olacaktır. Telefon içindeki hızlı aramalar sekmesinden kişiyi bulup arayabilirsiniz.

Kategori: