iOS 8.4 beta 3 yayınlandı

Apple, 27 Nisan'da yayınlanan iOS 8.4 Beta 2'nin ardından bugün de iOS 8.4 Beta 3'ü yayınladı. İlk olarak Over-The-Air olarak sunulan güncellemenin detayları haberimizde.

iOS 8.3'ün kullanıma sunulmasının ardından Nisan ayında iOS 8.4'ün ilk beta sürümü ile karşımıza çıkan Apple, uzun zamandır dedikodulardan ibaret olan yenilenmiş Müzik uygulamasını da bu güncelleme ile karşımıza çıkarmıştı.

Daha sonra 27 Nisan tarihinde iOS 8.4'ün ikinci betasını geliştiricilere sunan Apple, aynı zamanda bir süredir iOS betalarında izlemeye başladığı açık test politikasını da iOS 8.4'e taşımış ve iOS 8.4'ün ilk açık test sürümünü bu beta sürümü ile yayınlamıştı.

Bugün de iOS 8.4 Beta 3'ü Over-The-Air olarak yayınlayan Apple'ın, şu anda iOS 8.4 beta yüklü iOS cihazlar üzerinden Ayarlar-Genel-Yazılım Güncelleme menüsünden yüklenebilen güncellemeyi yakında Apple Developer Center üzerinden de sunması bekleniyor.

Geliştiricilere sunulan iOS 8.4 Beta 3 ile birlikte, açık beta testleri için iOS 8.4 Açık Beta 2'yi de yayınlayan Apple'ın iOS 8.4'ü Haziran ayının sonuna doğru sunması bekleniyor. Yenilenmiş iTunes Radio ve Apple'ın sunacağı iddia edilen müzik servisi yenilenmiş Beats'i de içinde bulunduracak olan Müzik uygulaması ile ön plana çıkacak olan iOS 8.4'ün 8 Haziran günü WWDC'de düzenlenecek olan sunumda duyurulması bekleniyor.

Haber kategorisi: 

1 Yorum

Ynt: iOS 8.4 beta 3 yayınlandı

ios 8.4 beta sürümlerinin çıkması açıkcası beni fazla şaşırtmadı. ios8.3'ün beta sürümlerinde iphone 6 da telefon görüşmesi yaparken cızırtı yapıyordu. final sürümde düzeltirler diye bekledim ama düzelmedi. darısı ios 8.4'ün başına.